Systemy marki Reset2 świetnie spisują się szczególnie w mikro, małych, średnich przedsiębiorstwach. Czy jednak wszystkie są opłacalne? W tym artykule poznamy program R2fk i rozważymy, czy warto go wybrać do prowadzenia pełnej księgowości.

Do czego służy R2fk? Poznaj jego funkcje!

Program R2fk to rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują rejestrować wszystkie dokumenty, rozliczać podatek VAT, PIT oraz CIT, prowadzić ewidencję środków trwałych, a także wydrukować rachunek zysków i strat oraz bilans. Trzeba przyznać, że platforma jest prosta w obsłudze, przez co świetnie sprawdzi się u osób z mniejszym doświadczeniem w księgowości, jak i profesjonalistów wykorzystujących pełną funkcjonalność. Program pozwala wprowadzić dokumenty do księgowości, rozliczyć podatki, wysłać plik JPK, wygenerować zestawienie końcowe i skorzystać z systemu przypomnień. Warto dodać, że R2fk to rozwiązanie elastyczne, które można dostosować do potrzeb firmy oraz zintegrować z innym oprogramowaniem.

R2fk - opinie na temat oprogramowania

Biorąc pod uwagę komentarze na temat oprogramowania R2fk, opinie są w znakomitej większości pozytywne. Użytkownicy doceniają takie wartości jak prostota i przejrzystość, której systemowi odmówić nie można. Oprogramowanie wypada dobrze również w zestawieniu jakości do ceny produktu. Pracownicy korzystający z R2fk oceniają platformę jako stabilną, bogatą w aktualizację i funkcjonalną. Duży zakres automatyzacji zapewnia większą efektywność pracy. Instalacja i obsługa R2fk nie powinna sprawiać problemów, dzięki wsparciu specjalistów z firmy Reset2, którzy chętnie pomagają klientom. O jakości produktu świadczą także listy referencyjne. Warto rozważyć wdrożenie R2fk. Opinie na temat konkurencyjnych programów nie są tak pozytywne. Okazuje się jednak, że system nie jest jedynym wariantem do wyboru, biorąc pod uwagę bogaty pakiet produktów marki Reset2. Jakie inne rozwiązanie warto przemyśleć?

Księgowość to nie tylko R2fk - opinie na temat pozostałych produktów Reset2

Prowadzenie pełnej księgowości jest ważne, ale znacznie lepiej postawić na kompleksowe działanie, czyli zintegrowany system obsługi firmy. Poznaj oprogramowanie R2firma, które pozwala wystawiać i rejestrować wszystkie rodzaje dokumentów, prowadzić sklepowy magazyn, rozliczyć VAT, PIT i CIT, analizować na bieżąco wyniki sprzedaży, prowadzić ewidencję, a także wydrukować rachunek zysków i strat. Za atrakcyjną cenę jedno narzędzie pokrywa funkcjonalnością trzy inne produkty:

R2firma = R2księga + R2fk + R2Faktury

Zakup wszystkich produktów pojedynczo jest znacznie droższy, niż podczas wyboru uniwersalnej platformy - R2firma, tak więc zakup droższego oprogramowania paradoksalnie wiąże się z oszczędnością. Jeśli chodzi o systemy dla firm do sprzedaży, zdecydowanie polecamy to rozwiązanie. Znakomicie sprawdzi się w branży e-commerce i, podobnie jak R2fk, można dzięki niemu prowadzić działania w mikro, małych i średnich firmach. Główne zalety programu to elastyczność i szybkość wprowadzania danych.

Co ważne, program R2firma jest przystosowany do obsługi w środowisku chmurowym, który znacznie ułatwia jego obsługę. Przeniesienie biznesu do sfery wirtualnej jest łatwe we wdrożeniu, zapewnia wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych, a przede wszystkim pozwala na oszczędność. W kwestii obsługi i instalacji środowisko wirtualne jest znacznie tańsze, niż użytkowanie serwera w wersji standardowej. Czas na dobrą zmianę!