ERP enova365 w chmurze

enova365 to polskie oprogramowanie, którego producentem jest spółka Soneta. Każdego dnia z systemu korzysta blisko 16 000 Klientów. Rozwiązanie oparte jest o rozwiązanie chmurowe, które pozwala na pracę z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Dzięki temu nie ma znaczenia czy pracujesz w biurze, w drodze do niego, czy u Klienta. Z każdego miejsca, o każdej porze masz dostęp do tych samych danych firmowych. Dla wygody użytkowników z systemu można korzystać na telefonach z systemem Android. System ERP w chmurze  jest w pełni dostosowany do uruchomienia w technologii cloud computing w dowolnej chmurze – to Klient decyduje, którego dostawcę infrastruktury IT wybrać.

Najlepszy system ERP w chmurze 2020

Corocznej konferencji Best in Cloud towarzyszy konkurs, którego celem jest popularyzacja rozwiązań i usług chmurowych oraz upowszechnienie najbardziej efektywnych sposobów wykorzystania technologii cloud. W tym roku rywalizacja odbywała się w 9 kategoriach: Najlepszy dostawca chmury w modelu IaaS, Najlepsza platforma testowo-deweloperska PaaS, Bezpieczna chmura, Najlepsza wydajność i integracja, Najlepszy produkt ERP/CRM, Najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji, Najlepszy produkt do analizy danych, Najlepszy start-up, Chmurowe rozwiązania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Wynik zostały ogłoszone 20 maja, a enova365 została doceniona jako najlepszy produkt ERP/CRM.

Cechy najlepszego systemu ERP w chmurze

W uzasadnieniu werdyktu jury konkursu Best in Cloud, składającego się z ekspertów z dziedziny technologii oraz autorytetów świata biznesu, organizatorzy konferencji podkreślili najważniejsze cechy dobrego systemu ERP w chmurze, które spełnia enova365. Wśród nich wskazali na elastyczność rozwiązania – to enova365 dopasowuje się do biznesu, a nie odwrotnie. Dzięki szerokim możliwościom konfiguracyjnym odtwarza i usprawnia procesy zachodzące w firmach w każdej branży, niezależnie od specyfiki działalności Klienta. Drugim ważnym aspektem i niewątpliwą zaletą oprogramowania enova365 jest możliwość integracji z innymi, zewnętrznymi systemami. Podkreślona została również rola świetnie przygotowanej aplikacji mobilnej enova365. Dzięki dopasowaniu do urządzeń mobilnych, oprogramowanie ERP enova365 jest zawsze pod ręką, a każdy pracownik otrzymuje dostęp do danych, aktualizowanych na bieżąco.