Cloudport
Meridium Spółka z o.o.

Meridium Spółka z o.o.

Wybickiego 7, 31-261 Kraków
biuro@meridium.pl
Opis firmy

Autoryzowany partner firmy Soneta działa w zakresie sprzedaży i wdrożenia nowoczesnego systemu do zarządzania firmą. Zintegrowany system ERP pozwala na sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem w aspektach takich jak zarządzanie, księgowość, marketing, sprzedaż, kadry i handel. Meridium Spółka z o.o. swój początek datuje na 1997 rok, bazując na spółce cywilnej powstałej w 1993 roku. Firma zajmuje się dystrybucją, wdrażaniem, a także szkoleniem pracowników w zakresie poprawnej obsługi oprogramowania. 

Jeśli chodzi o realizacje Meridium współpracowała z takimi firmami, jak na przykład TeleData GmbH, który odpowiada za produkcję systemu SCADA. Firmę z Krakowa możemy określić jako synonim nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań, z których korzysta choćby Bank PKO BP. Usługi wdrożeniowe poza Polską były do tej pory przeprowadzane w Niemczech, Czechach, czy na Słowacji. Meridium Spółka z o.o. to firma odpowiedzialna także za dystrybucję i wdrożenie systemu do sprzedaży biletów autobusowych przez Euroticket w całej europie. Z rozwiązania skorzystali tacy przewoźnicy jak Sindbad. 

Firma Meridium działa w wielu płaszczyznach usprawniając działanie firm. We wrześniu 2008 roku spółka otrzymała tytuł enovator 2008, który stanowi gwarancję jakości wdrożeń i obsługi systemu enova365. Automatyzacja i integracja pozwalają przedsiębiorcom zdobywać nowe cele. W ofercie Meridium Spółka z o.o. znajduje się pełna obsługa wdrożeniowa enovy365, usługi informatyczne, sprzęt komputerowy, wdrożenie SaldeoSmart oraz rozwiązań Eset Antywirus.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta