Cloudport
X DEFT Krzysztof Pacek

X DEFT Krzysztof Pacek

Gorkiego 10, Bielsko-Biała
damian@xdeft.pl
Opis firmy

Firma X DEFT Krzysztof Pacek zapewnia klientom wiele ciekawych rozwiązań dla programu enova365. Autoryzowany partner w sprzedaży pomaga firmom wzrastać dzięki kompleksowym usługom, w skład których wchodzi outsourcing, doradztwo techniczne, usługi serwisowe, sprzedaż osprzętu informatycznego z akcesoriami oraz certyfikaty pozwalające na wdrożenie elektronicznych podpisów w NaszejFirmie. X DEFT Krzysztof Pacek to zespół ekspertów doświadczonych w dziedzinie projektowania, wdrażania oraz serwisowania systemów informatycznych dla przedsiębiorców.

Systemy ERP znacznie poszerzają możliwości pracy za sprawą wielu funkcji dostosowanych do działalności każdej wielkości. Systemy można dowolnie przekształcać i rozwijać razem z firmą, dzięki elastycznej budowie modułowej. enova365 to przykład systemu, który znalazł zastosowanie w rozmaitych branżach, a dzięki rozwiązaniom chmurowym można go użyć w każdym miejscu na świecie obsługując dowolne urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Oferta X DEFT kierowana jest do firm chcących usprawnić swoje działania w obszarach takich jak księgowość, sprzedaż, marketing, prowadzenie magazynu, czy kadry i płace. Intuicyjny interfejs pozwala na łatwą obsługę enovy i prowadzenie biznesu w przystępny sposób.

 X DEFT Krzysztof Pacek to firma zdobywająca wielu zaufanych klientów w całym kraju, rozwijając długodalowe relacje z partnerami biznesowymi, prowadząc wdrożenia systemu ERP od 2001 roku. Duże doświadczenie i autorskie rozwiązania pozwalają określić X DEFT jako solidnego asystenta w działaniach informatycznych, który pomaga rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy użytkowników.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta