Cloudport by Itmation

Oprogramowanie InsERT wdrożone w chmurze ITMation w firmie Charlie Food&Friends

Oprogramowanie InsERT wdrożone w chmurze ITMation w firmie Charlie Food&Friends
Skuteczne i efektywne zarządzanie firmą gastronomiczną jest możliwe przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych - aplikacji i programów firmy InsERT w chmurze ITMation S.A. Jak marka Charlie Food&Friends skorzystała na tym rozwiązaniu?

Dynamiczny rozwój firmy to nowe wyzwania

Firma gastronomiczna Charlie Food&Friends oferuje swoim klientom smaczne posiłki, wykonane z produktów najwyższej jakości, które serwuje w nowoczesnych lokalach na terenie całej Polski, jednocześnie wciąż otwierając nowe siedziby. Przy takim trybie funkcjonowania firmy niezbędne jest wdrożenie infrastruktury informatycznej w postaci elastycznego, zdalnego, dostępnego dla wielu pracowników systemu, w którym przepływ informacji będzie odbywał się błyskawicznie, w czasie rzeczywistym. Producenci zaawansowanych technologii IT - ITMation i InsERT połączyli swoje siły, aby stworzyć wszechstronne i funkcjonalne środowisko, które będzie wspierać mikro- i makrofirmy, jak chociażby Charlie Food & Friends.

Sprawdź: enova365 w chmurze

Niezbędne oprogramowanie w firmie handlowo - usługowej

Programy i aplikacje dostarczone przez InsERT są w tym modelu wirtualnego zarządzania wdrożone w chmurze udostępnionej przez ITMation. Klienci za opłatą uiszczaną abonamentowo, co miesiąc, mają do dyspozycji całą infrastrukturę informatyczną, bez potrzeby lokowania jej we własnym biurze. Programy znajdują się na centralnym serwerze ITMation, do którego klient ma łatwy, szybki i wygodny dostęp wirtualny poprzez zalogowanie się w systemie. To rozwiązanie ma również tę zaletę, że wraz z rozbudowywaniem firmy czy tworzeniem jej nowych oddziałów jak przypadku Charlie Food&Friends, dostęp do oprogramowania w chmurze jest sukcesywnie powiększany przez dostawcę.

Klient może wykupić dostęp do programów, które pozwolą na administrowanie niemal całym przedsiębiorstwem:

  • Subiekt GT - system sprzedażowy, który odpowiada m.in. za gospodarowanie stanami magazynowymi i ewidencjonowanie wszystkich transakcji, reklamacji i ogółem - sprzedaży.
  • Rewizor GT - system sprzedażowo - księgowy, przystosowany do administrowania firmą handlową.
  • Gratyfikant GT - system do zarządzania kadrami i płacami.

Wszystkie te programy są opłacane abonamentowo, instalowane i aktualizowane na centralnym serwerze przez dostawcę usług chmurowych ITMation, co zapewnia do nich stały, zdalny dostęp. Oznacza to, że np. kasy fiskalne poszczególnych punktów handlowych Charlie Food&Friends łączą się online z wirtualną bazą Subiekta, co pozwala na ciągłą transmisję danych we wszystkich biurach.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie w chmurze ITMation?

Rozwiązania wirtualne jak oprogramowanie czy serwer w chmurze to mnóstwo korzyści dla firmy, jej rozwoju i efektywnego prosperowania:

  • elastyczność - dostęp do systemu z każdej lokalizacji.
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych oraz kosztów.
  • ograniczony do minimum zakup sprzętu komputerowego obsługującego system.
  • bezproblemowe poszerzanie centrum zarządzania poprzez wykup dodatkowych licencji, programów, aplikacji różnych producentów.

Na przykładzie marki Charlie Food&Friends widać doskonale, jak innowacyjne chmurowe zastosowania informatyczne wspierają i dynamizują rozwój firmy. Przekonaj się sam, jak oprogramowanie w chmurze jest komfortowe w użytkowaniu, nieskomplikowane w obsłudze i przy tak szerokiej ofercie usług - tanie.

 

Wypełnij formularz kontaktowy, by otrzymać dopasowaną ofertę.