Ramzes online to zintegrowany system służący do koordynowania całą firmą przy pomocy minimalnych rozwiązań sprzętowych - dzięki niemu firma będzie funkcjonować w wygodnym środowisku informatycznym, obejmującym większość najważniejszych procesów w niej zachodzących. Jakimi zasobami przedsiębiorstwa można kierować przy wsparciu Ramzesa online?

 

Funkcjonalność przede wszystkim!

Ramzes w chmurze obejmuje kilka modułów, które zintegrowane w jeden system tworzą łatwe w obsłudze i komfortowe środowisko do zarządzania procesami w firmie:

  • księgowość - użytkownik ma do wyboru okrojoną bądź pełną księgowość firmy. Optymalizacja procesów rachunkowych przy użyciu Ramzesa online to usprawnienie procesów rachunkowych, obejmujących m.in. prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, wzory dokumentów księgowych oraz zgodność z przepisami, nie tylko polskiego prawa, ale też unijnego.
  • sprzedaż i produkcja - system Ramzes online współpracuje z kasami fiskalnymi oraz zewnętrznymi dostawcami (np. kurierami i sklepami internetowymi), a ponadto działa w zakresie fakturowania, prowadzenia magazynu, składania zamówień oraz ich komplementacji.
  • kadry i płace - prowadzenie danych pracowników wraz z historią zmian i archiwizowaniem informacji. Razmes nexo rozlicza także zobowiązania wobec Urzędu Skarbowego i Zus-u oraz łączy się z programem Płatnik.

 

Integracja z systemami zewnętrznymi

Ramzes w chmurze to kompleksowe rozwiązanie, również dzięki możliwości połączenia się z  zewnętrznymi systemami, które wspomagają sprzedaż oraz zarządzanie płacami, kadrami i stanami magazynowymi. Program jest kompatybilny z m.in. e-dekleracjami, Płatnikiem, GUS, VIES, InPost, Siódemką, ClickShop, SMS Center oraz w niedalekiej przyszłości - z Allegro. Ponadto współpracuje z większością banków - z niektórymi w standardzie, a innymi za dodatkową opłatą. Oprogramowanie zapewnia też import faktur sprzedażowych z programów zewnętrznych jak m.in. Subiekt GT, Enova365, Symfonia, UBER, FIRMAO czy WF-MAG.

 

Opcje darmowe

Ramzes online oferuje dwuletni system gwarancyjny, szkolenia dla pracowników, modyfikacje do dwóch lat za pośrednictwem programu e-Modyfikacje oraz doradztwo w postaci konsultacji e-mailowych i telefonicznych. Ramzes online to dobre, a przy tym niedrogie rozwiązanie. Wdrożenie programu do firmy nie jest zbyt skomplikowane, ponieważ cechuje go intuicyjna obsługa. Korzyści finansowe, jak oszczędności, są możliwe także podczas zakupu odpowiedniego programu lub całych pakietów Ramzesa - wówczas ilość dostępnych promocji skutkuje tym, że klient, mimo że musi wydać jednorazowo większą kwotę na zestaw usług Ramzes, to i tak jest to rozwiązanie opłacalne i zwraca się w szybkim tempie.