SAP BO online to oprogramowanie, dzięki któremu firma zredukuje koszty IT w biurze. Oszczędności to efekt skupienia pracy w jednym, wirtualnym miejscu z nieograniczonym dostępem dla wielu użytkowników. Korzystając z usług dostawcy chmur, firma dostanie oprogramowanie z wirtualnym serwerem, na którym będzie mogła prowadzić praktycznie całą obsługę biura. Na co mogą liczyć klienci oprogramowania SAP BO?

 

Kontrola firmy z jednego miejsca, dzięki wersji chmurowej

SAP Business One w chmurze to zintegrowany system informatyczny, który pozwala kontrolować wszystkie procesy biznesowe w firmie, dzięki wielu modułom obejmującym m.in.:

  • księgowość (obsługująca konta bankowe i transakcje pieniężne), 
  • zakupy (tworzenie zamówień, monitorowanie ilości zapasów, realizowanie płatności),
  • sprzedaż (fakturowanie, tworzenie zleceń sprzedaży),
  • klientów handlowych (tworzenie kompleksowej bazy dostawców i odbiorców),
  • CRM (system zarządzania klientami i szansami sprzedaży, pozwalający na stworzenie uporządkowanego centrum procesów sprzedażowych, który pozwoli na zdobycie nowych klientów przy pomocy odpowiednich technik marketingowych),
  • pracowników (aktualna baza wszystkich pracowników firmy wraz z ich danymi osobowymi i teleadresowymi, co ułatwia komunikację wewnątrz firmy),
  • raporty (łatwe i szybkie wygenerowanie jakiegokolwiek raportu przy pomocy kilku kliknięć myszką).

To tylko część dostępnych modułów. Widać wyraźnie, że środowisko wirtualne SAP BO to zarządzanie firmą w pigułce.

Zoptymalizowanie procesów sprzedaży, jeszcze skuteczniejsze z wersją SAP Business One online

Program wspiera proces sprzedażowy poprzez zarządzanie zapasami w magazynie oraz ułatwianie dystrybucji towarów i logistyki. SAP BO może być zintegrowany z kolektorami danych, sczytującymi kody kreskowe. Dostęp do baz danych, zawierających aktualizowane na bieżąco informacje o posiadanych towarach i ich sprzedaży, gwarantuje oszczędność czasu, tym samym zwiększając zyski finansowe przedsiębiorstwa - tym właśnie jest efektywność i wydajność pracy.

 

Ułatwienie obsługi klienta, sprawdź demo online i przekonaj się jakie to łatwe!

Baza klientów aktualizowana w czasie rzeczywistym sprawia, że ich obsługa przebiega szybciej i wydajniej. SAP BO służy podtrzymywaniu relacji z klientami, dzięki takim funkcjom jak: śledzenie bieżących etapów współpracy, tworzenie kampanii marketingowych skierowanych indywidualnie na każdego klienta oraz utrzymywanie ciągłego kontaktu przez aplikacje mobilne. 

 

Zarządzanie produkcją i zaopatrzeniem

Oprogramowanie posiada inteligentny kreator, który wspomaga planowanie produkcji oraz niezbędnego jej zaopatrzenia w surowce i materiały. Oprócz optymalnego zarządzania zapasami w magazynie program definiuje zasady planowania produkcji, opierając się na dotychczasowych danych wprowadzanych do systemu. Pomaga także użytkownikom w ułożeniu dostosowanego do potrzeb firmy planu produkcji. 

 

Analizowanie i raportowanie

Program z dostępem do szerokiego spektrum danych pomaga w budowaniu zestawień i raportów z zakresu różnych działów. Analiza zebranych informacji to podstawa do usprawniania współpracy z klientami i budowy marki. To z kolei przekłada się wprost na wymierne zyski firmy. Wyniki takich analiz można w przystępny i szybki sposób zaprezentować współpracownikom. Śledzenie na bieżąco przychodów, strat czy kosztów przedsiębiorstwa pozwala na szybkie reagowanie w przypadku kryzysu lub dobrej koniunktury, a to usprawnia działalność biznesową.

 

Controlling finansowy

Związany z aktualnymi analizami i raportami kontroling finansowy odnosi się do szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje finansowe w firmie. Korzystanie z SAP BO zapewnia przejrzysty ogląd sytuacji finansowej firmy - ułatwia m.in szybkie wychwycenie zmian w dynamice sprzedaży. Program jest w pełni dostosowany do aktualnych przepisów prawa i posiada rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - jest to jeden z ważniejszych czynników zachęcających potencjalnych nabywców oprogramowania do skorzystania z usług SAP BO.

W skrócie: SAP BO integruje niemal wszystkie procesy w firmie, a przy tym jest łatwy do wdrożenia i dostępny w chmurze. Przetestuj wersję demo w chmurze i przekonaj się, że jest to kompleksowy system.  To rozwiązanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy, który wie, że innowacja technologiczna niesie oszczędność czasu i pieniędzy.