Rewizor GT online stanowi kompleksowe wyposażenie firmy w zakresie księgowości, a w połączeniu z innymi programami InsERT GT, stworzy wielofunkcyjną platformę do zarządzania biznesem w wygodnym systemie ERP. Nowoczesny system ERP łączący wiele różnych aplikacji tworzy zintegrowane środowisko firmowe. Postęp technologiczny w dziedzinie informatycznej jest tak zaawansowany, że firma, która nie korzysta ze specjalistycznych oprogramowań komputerowych przeznaczonych do kierowania biznesem, nie jest w stanie doścignąć konkurencji. Programy takie jak Rewizor GT maksymalnie optymalizują czas pracy oraz kwestie finansowe - większa wydajność pracowników, dzięki takiemu systemowi, to konkretne zyski finansowe.

 

Funkcje Rewizora GT w chmurze

Oprogramowanie InsERT-u do celów finansowo - księgowych jest łatwe w obsłudze za sprawą kreatora wdrożeniowego, który krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdą, nawet najprostszą funkcję systemu. A jest ich sporo - Rewizor GT to program specjalistyczny, który spełnia wymagania tysięcy użytkowników i jest stale doskonalony. Program spełnia następujące funkcje:

  • zarządzanie planami kont,
  • zarządzanie rozrachunkami, ich tworzenie i rozliczanie,
  • rozliczanie i ewidencjonowanie podatku VAT, transakcji krajowych, unijnych i pozaunijnych,
  • kompleksowa i zautomatyzowana dekretacja,
  • ewidencja i operowanie środkami trwałymi, niematerialnymi i prawnymi,
  • tworzenie dowolnych sprawozdań, zestawień i deklaracji skarbowych,
  • praca w podziale na lata obrotowe,
  • zarządzanie i tworzenie wydruków graficznych oraz tekstowych,
  • opcje dedykowane specjalnie dla biur rachunkowych wraz z obsługą dowolnej ilości podmiotów gospodarczych.

To jest kilka najważniejszych cech Rewizora GT w chmurze - szczegółowych opcji nie ma sensu wymieniać, ponieważ jest ich multum. Warto wiedzieć o tym, że można pobrać wersję demo Rewizora GT (tak jak i innych programów z rodziny InsERT GT), aby przekonać się, że jest to rozwiązanie, które znacząco poprawi jakość pracy nie tylko działu księgowego, ale całej firmy.

 

Program dostosowany do różnych rozwiązań sprzętowych - sprawdź demo

Rewizor GT jest dostępny w paru opcjach: tradycyjnej, jako oprogramowanie jednego stanowiska pracy - komputera, jak również oprogramowanie w sieci komputerowej, które zapewni dostęp online do programu wielu użytkownikom - takie rozwiązanie jest pożądane w przypadku firm z rozbudowanym, kilkuosobowym działem księgowości. W tym przypadku firma uniknie inwestowania w bardziej zaawansowany sprzęt komputerowy i odciąży zespół informatyczny od sprawowania ciągłej kontroli nad systemem zainstalowanym na wielu komputerach. Rewizor GT posiada także funkcje niezbędne do zabezpieczenia poufnych danych oraz ochrony przed ich utratą.