Rewizor GT stanowi kompleksowe wyposażenie firmy w zakresie księgowości, a w połączeniu z innymi programami InsERT GT, stworzy wielofunkcyjną platformę do zarządzania biznesem w wygodnym systemie ERP. Nowoczesny system ERP łączący wiele różnych aplikacji tworzy zintegrowane środowisko firmowe. Postęp technologiczny w dziedzinie informatycznej jest tak zaawansowany, że firma, która nie korzysta ze specjalistycznych oprogramowań komputerowych przeznaczonych do kierowania biznesem, nie jest w stanie doścignąć konkurencji. Programy takie jak Rewizor GT maksymalnie optymalizują czas pracy oraz kwestie finansowe - większa wydajność pracowników, dzięki takiemu systemowi, to konkretne zyski finansowe.

 

Funkcje Rewizora GT

Oprogramowanie InsERT-u do celów finansowo - księgowych jest łatwe w obsłudze za sprawą kreatora wdrożeniowego, który krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez każdą, nawet najprostszą funkcję systemu. A jest ich sporo - Rewizor GT to program specjalistyczny, który spełnia wymagania tysięcy użytkowników i jest stale doskonalony. Program spełnia następujące funkcje:

  • zarządzanie planami kont,
  • zarządzanie rozrachunkami, ich tworzenie i rozliczanie,
  • rozliczanie i ewidencjonowanie podatku VAT, transakcji krajowych, unijnych i pozaunijnych,
  • kompleksowa i zautomatyzowana dekretacja,
  • ewidencja i operowanie środkami trwałymi, niematerialnymi i prawnymi,
  • tworzenie dowolnych sprawozdań, zestawień i deklaracji skarbowych,
  • praca w podziale na lata obrotowe,
  • zarządzanie i tworzenie wydruków graficznych oraz tekstowych,
  • opcje dedykowane specjalnie dla biur rachunkowych wraz z obsługą dowolnej ilości podmiotów gospodarczych.

To jest kilka najważniejszych cech Rewizora GT - szczegółowych opcji nie ma sensu wymieniać, ponieważ jest ich multum. Warto wiedzieć o tym, że można pobrać wersję demo Rewizora GT (tak jak i innych programów z rodziny InsERT GT), aby przekonać się, że jest to rozwiązanie, które znacząco poprawi jakość pracy nie tylko działu księgowego, ale całej firmy.

 

Program dostosowany do różnych rozwiązań sprzętowych

Rewizor GT jest dostępny w paru opcjach: tradycyjnej, jako oprogramowanie jednego stanowiska pracy - komputera, jak również oprogramowanie w sieci komputerowej, które zapewni dostęp online do programu wielu użytkownikom - takie rozwiązanie jest pożądane w przypadku firm z rozbudowanym, kilkuosobowym działem księgowości. W tym przypadku firma uniknie inwestowania w bardziej zaawansowany sprzęt komputerowy i odciąży zespół informatyczny od sprawowania ciągłej kontroli nad systemem zainstalowanym na wielu komputerach. Rewizor GT posiada także funkcje niezbędne do zabezpieczenia poufnych danych oraz ochrony przed ich utratą.