System Sente Teneum w chmurze to nowoczesne rozwiązanie, odpowiadające na potrzeby przedsiębiorstw w celu usprawnienia ich funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. System wyróżnia się tym, że łączy podejście zadaniowo-procesowe ze standardowymi funkcjami wykorzystywanymi w rozwiązaniach klasy ERP. Sente Teneum w wersji online to system nerwowy firmy, który integruje wszystkie działy, zespoły i osoby w jedną całość, zwiększając efektywność codziennej pracy i usprawniając komunikację. 

Moduły systemu — gotowe i dedykowane

System Sente Teneum w chmurze bazuje na gotowych rozwiązaniach, które są rozwijane i modyfikowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta, wynikającymi z działania w nietypowym modelu biznesowym. Bazą systemu Sente Teneum jest autorska technologia Neos, która pozwala na tworzenie aplikacji desktopowych, www oraz mobile w szybki i efektywny sposób. Dzięki temu zapewnia spójne funkcjonowanie aplikacji w różnych środowiskach oraz zmniejsza koszt wykonania. Różne wersje systemu ERP posiadają zróżnicowany wygląd i sposób komunikacji z użytkownikami w zależności od wykonywanej pracy. System zarządzania przedsiębiorstwem zbudowany na bazie technologii Neos posiada funkcje, które pozwalają na zarządzanie organizacją wielofirmową na wielu rynkach. System posiada dopasowany do indywidualnego sposobu pracy interfejs, wpływający na efektywność i komfort pracy. Technologia została wyposażona w moduł, który wspiera w zarządzaniu przedsiębiorstwem, dzięki automatyzacji i integracji danych pomiędzy różnymi systemami i narzędziami, stosowanymi w firmie.

Obszar Workflow — zaprojektowany od podstaw, przetestuj to w wersji demo

System stanowi jeden, spójny ekosystem, którego centrum stanowi obszar Workflow. Moduł zarządzania przepływem pracy został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu integruje wszystko w jednym miejscu. Centrum wszystkich działań i spraw, jakie widzi użytkownik, niezależnie od obszaru ERP, realizuje w jednym panelu. Pracownik, niezależnie od wykonywanego zadania, może sprawdzić różne kwestie dotyczące swojej pracy w jednym miejscu.

Jedna wyszukiwarka — błyskawiczny dostęp do informacji.

Jedną z ważniejszych funkcji systemu jest szybki dostęp do informacji, dzięki użyciu jednej wyszukiwarki. Dotarcie do odpowiedniego dokumentu, raportu, kartoteki, procesu czy zadania jest intuicyjne i proste. W opiniach użytkowników możemy zauważyć, że ta funkcjonalność jest naprawdę przydatna. System dopasowuje wyniki wyszukiwania w zależności od postępowania i zachowania użytkownika. Wyszukanie informacji następuje szybciej, poprzez kliknięcie w odpowiednie miejsce i odczytanie informacji o tym, czy poszukiwany dokument został odnaleziony.