Słaby przepływ informacji, zakłócony łańcuch logistyczny, brak planowania strategicznego - brzmi znajomo? To powszechne bolączki wielu organizacji, które spędzają sen z powiek przedsiębiorcom takim jak Ty. Ale właściwe oprogramowanie może tutaj zdziałać cuda.

enova365 jest oprogramowaniem typu ERP, czyli integrującym liczne procesy w firmie, w jeden wygodny system dostępny dla każdego pracownika. Dzięki internetowi wszystkie czynności i zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie enova365 łączy funkcje, pozwalające na pracę działu kadr, księgowości, marketingu, sprzedaży, dystrybucji, logistyki… i wielu innych. Za jego pośrednictwem można przenieść funkcjonowanie firmy do chmury, w której każdy z pracowników ma bieżący dostęp do wszelkich danych firmowych oraz może dostawać wyznaczone przez przełożonego zadania. enova365 pomaga także w prognozowaniu, planowaniu i kontrolowaniu wydatków firmy oraz jest świetnym narzędziem analitycznym, jako że w znajduje się w nim większość danych firmowych.

Jakie są największe zalety oprogramowania enova365? Przekonaj się testując demo

  • zaawansowanie technologicznie - możesz wybrać albo klasyczne wdrożenie na Twoim firmowym serwerze, albo w ramach serwera chmurowego. Ta druga opcja jest bardziej korzystna finansowo.
  • nieograniczony dostęp - możesz mieć wgląd w funkcjonowanie swojej firmy z dowolnego miejsca i każdego urządzenia. enova365 w chmurze działa na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych - Windows i MacOS.
  • zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi - oprogramowanie jest zgodne z polskimi przepisami i uaktualniane, więc masz gwarancję, że Twoje dane są bezpieczne.
  • elastyczność - wspomniany wcześniej szereg zastosowań enova365 w chmurze w różnych branżach, sprawia, że oprogramowanie to jest uniwersalne, a ponadto może zmieniać się wraz z Twoją firmą.
  • korzystne rozliczenie abonamentowe - za dostęp do enova365 możesz płacić jak za telefon, w wygodnym abonamencie. ITMation oferuje rozliczenie miesięcznie, w ramach którego opłacasz korzystanie z systemu, wirtualny serwer, wsparcie techniczne specjalistów 24h oraz bezpieczne kopie zapasowe danych.

 

System modułowy dostosowany do wielkości firmy

Oprogramowanie enova365 online składa się z tzw. modułów (np. księgowość, kadry, handel), z których każdy jest dostępny w wersji srebrnej, złotej lub platynowej, dostosowanej do wielkości czy branży firmy. Dzięki temu stworzysz optymalne oprogramowanie, szyte na miarę Twojej organizacji.

  • wersja srebrna - jeśli prowadzisz małą firmę, to wersja dla Ciebie.. enova365 w wersji standardowej, bez dodatkowych lub zaawansowanych opcji.
  • wersja złota - powstała z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach oraz bardziej wymagających klientach, potrzebujących oprogramowania maksymalnie elastycznego i funkcjonalnego.
  • wersja platynowa - umożliwia pracę w ogromnym zakresie danych, edytowalnych i możliwych do rozbudowy bez limitów, dlatego stanowi doskonałe środowisko pracy dla największych korporacji i firm posiadających wiele oddziałów.

 

Poznaj enova365 w chmurze

Pracuj online z dowolnego miejsca i komputera! enova365 w chmurze to wolność, oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz mieć swojego serwera ani znać się na IT. Wypróbuj demo enova365 w chmurze lub porozmawiaj z opiekunem produktu. To naprawdę proste!