enova365 jest oprogramowaniem typu ERP, czyli integrującym liczne procesy w firmie, w jeden wygodny system dostępny dla każdego pracownika, w którym podczas połączenia z Internetem wszystkie czynności i zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie enova365 łączy funkcje, pozwalające na pracę działu kadr, księgowości, marketingu, sprzedaży, dystrybucji, logistyki… i wielu innych. Za jego pośrednictwem można przenieść funkcjonowanie firmy do wirtualnej rzeczywistości, w której każdy z pracowników ma bieżący dostęp do wszelkich danych firmowych oraz może dostawać wyznaczone przez przełożonego zadania. enova365 pomaga także w prognozowaniu, planowaniu i kontrolowaniu wydatków firmy oraz jest świetnym narzędziem analitycznym, jako że w znajduje się w nim większość danych firmowych.

Jakie są największe zalety oprogramowania enova365?

  • zaawansowanie technologicznie - oprogramowanie można wdrożyć w firmie na lokalnym serwerze i sprzęcie fizycznie w niej istniejącym albo przy pomocy korzystniejszej finansowo opcji - wirtualnego serwera znajdującego się w chmurze prywatnej lub publicznej.
  • nieograniczony dostęp - z oprogramowania można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, z różnych urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) oraz stacjonarnych (komputer), na wszystkich systemach operacyjnych. 
  • zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi - oprogramowanie jest zgodne z polskimi przepisami i uaktualniane, co gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo danych firmowych oraz całego systemu.
  • funkcjonalność - wspomniany wcześniej szereg zastosowań enovy365 w różnych branżach, sprawia, że oprogramowanie to jest uniwersalne, a ponadto może być ciągle dostosowywane do zmieniających się potrzeb danej firmy, bądź jej rozbudowywania się.
  • korzystne rozliczenie abonamentowe - dostawca rozwiązań z chmury ITMation oferuje swoim klientom wygodne rozliczenie miesięczne, w którego cenę wchodzi opłata za korzystanie z systemu, wirtualny serwer, wsparcie techniczne specjalistów przez całą dobę oraz system odzyskiwania danych i tworzenia kopii zapasowych.

 

System modułowy dostosowany do wielkości firmy

Oprogramowanie enova365 składa się z tzw. modułów (np. księgowość, kadry, handel), z których każdy jest dostępny w wersji srebrnej, złotej lub platynowej, dostosowanej do wielkości czy branży danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu można stworzyć optymalne oprogramowanie, szyte na miarę danej firmy.

  • wersja srebrna - skierowana do najmniejszych firm. enova365 w wersji standardowej, bez dodatkowych lub zaawansowanych opcji.
  • wersja złota - powstała z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach oraz bardziej wymagających klientach, potrzebujących oprogramowania maksymalnie elastycznego i funkcjonalnego.
  • wersja platynowa - umożliwia pracę w ogromnym zakresie danych, edytowalnych i możliwych do rozbudowy bez limitów, dlatego stanowi doskonałe środowisko pracy dla największych korporacji i firm posiadających wiele oddziałów.

 

Poznaj enova365 w chmurze

Pracuj online z  z dowolnego miejsca i komputera! enova365 w chmurze to wolność, oszczędność czasu i pieniędzy. Wypróbuj demo lub porozmawiaj z opiekunem produktu.