Czego potrzebujesz?

Mam NAVIREO i chcę korzystać z niego w chmurze


Dowiedz się więcej

Nie mam NAVIREO, ale chcę zacząć korzystać online


Dowiedz się więcej

Mam pytanie odnośnie NAVIREO w chmurze i potrzebuję pomocy


Dowiedz się więcej

Dlaczego warto korzystać z NAVIREO online?

Gdziekolwiek, kiedykolwiek


NAVIREO w chmurze to dostęp do danych Twojej firmy z dowolnej aplikacji i z dowolnego miejsca na ziemi. Wybierz pracę zdalną - dla siebie i dla swoich pracowników. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim


NAVIREO online to w 100% bezpieczne rozwiązanie - nasza chmura korzysta z najnowszych, na bieżąco aktualizowanych zabezpieczeń, które chronią dane Twojej firmy.

100% elastyczność


System NAVIREO w chmurze dopasowuje się do wielkości Twojego zespołu - nie musisz kupować kolejnych licencji dla nowych użytkowników, a do tego możesz zrezygnować z części w dowolnym momencie.

Błyskawiczne wdrożenie


Niepokoi Cię długość procesu migracji Twojego biznesu do chmury? Możesz być spokojny. Nasi eksperci poprowadzą Twoją firmę przez każdą fazę tego procesu, który z reguły trwa nie więcej, niż 24h!

Stałe, niskie koszty


Wybierając rozwiązanie w chmurze, płacisz miesięcznie jeden, wygodny abonament. Obsługa jest po naszej stronie, dlatego nie musisz ponosić dodatkowych kosztów związanych z IT.

Zero inwestycji


Nie musisz płacić za utrzymanie własnej infrastruktury IT - wybierając rozwiązanie chmurowe, oszczędzasz na zakupie, obsłudze i utrzymaniu serwerowni.

Korzystasz z NAVIREO, ale chcesz przenieść go do chmury?

Abonament czy rozwiązanie dedykowane? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie, od wyboru najlepszego rozwiązania, przez migrację, aż po reagowanie na bieżące problemy techniczne. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z Navireo online?

  • Nie musisz kupować kolejnej licencji - przecież jedną już masz!
  • Zyskujesz wydajny serwer, BOK do Twojej dyspozycji oraz pełne bezpieczeństwo firmowych danych, 
  • Przejście do chmury trwa zazwyczaj jeden dzień! 

Nie masz, ale chcesz mieć NAVIREO online?

NAVIREO online daje wiele możliwości. Oto niektóre z nich:

  • System obsługi magazynu (transakcje, zamówienia, dostawy),
  • Pełna kontrola sprzedaży w e-commerce, 
  • Rozliczenia,
  • Przejrzyste raporty i zestawienia.

Navireo Online to zaawansowany system ERP, który zwiększa efektywność zarządzania przedsiębiorstwem. Oferuje pełną kontrolę nad finansami, usprawnia procesy sprzedażowe oraz zarządzanie zapasami. System umożliwia łatwy dostęp do analiz i raportów, co pomaga w optymalizacji kosztów i efektywnym zarządzaniu. Dzięki Navireo, firmy mogą szybko reagować na zmiany rynkowe, poprawiając wydajność i skuteczność operacyjną. Dodatkowo, system jest łatwy w obsłudze i w pełni dostosowywalny do specyficznych potrzeb różnych branż. Zacznij korzystać z Navireo w chmurze. Cena dostępu tego systemu różni się w zależności od liczby użytkowników - skontaktuj się z nami po wycenę. 

Dlaczego my?

Jesteśmy autoryzowanym dostawcą rozwiązań chmurowych dla systemów ERP dla firm z całej Polski.

  • Jesteśmy autoryzowanym partnerem NAVIREO, 
  • Oferujemy wydajny serwer dopasowany do potrzeb Twojej firmy,
  • Pełne wsparcie techniczne oraz pomoc programistyczna jest do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania abonamentu. 

Wykorzystaj NAVIREO w chmurze

Zapraszamy do testów NAVIREO Online, który zapewnia efektywne zarządzanie Twoją firmą w chmurze. Spróbuj wersji demo, aby przekonać się, jak ten system ERP może usprawnić operacje firmowe, obniżyć koszty i pomóc w realizacji Twoich celów biznesowych. Wybierz NAVIREO w chmurze. Cena abonamentu jest uzależniona od liczby użytkowników - skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.