Cloudport
C4IT Paweł Goździaszek

C4IT Paweł Goździaszek

Kwaśna 3, 53-425 Wrocław
pawel.gozdziaszek@c4it.com.pl
Opis firmy

Autoryzowany partner firmy Soneta, producenta programu typu ERP, enova365. C4IT Paweł Goździaszek to firma z Wrocławia, która świadczy usługi informatyczne dopasowane do ich indywidualnych wymagań. Każde wdrożenie poprzedza dokładna analiza potrzeb i posiadanych zasobów sprzętowych oraz programowych danej firmy. Kompleksowa informatyzacja sprzyja rozwojowi i zdobywaniu nowych obszarów rynku. Rozbudowa i integracja systemu ERP pozwala na łatwe zarządzanie biznesem, które dzięki rozwiązaniom chmurowym można wdrożyć na każdym sprzęcie zaopatrzonym w dostęp do internetu. Nowe technologie dają nowe możliwości pracy, pozwalając na wygodne pełnienie obowiązków podczas wyjazdów, pracy w środowisku rozproszonym czy pracy zdalnej. 

C4IT Paweł Goździaszek to zgrany zespół specjalistów, których łączy pasja do wdrażania nowych systemów. Analiza przedwdrożeniowa i czuwanie nad efektem końcowym sprawia, że klient może liczyć na kompleksową opiekę na każdym etapie realizacji projektu. W ofercie wrocławskiej firmy znajdują się także czynności serwisowe prowadzone po samym wdrożeniu systemu. 

Większość rozwiązań oferowanych przez firmę Pawła Goździaszka opiera się na rozwiązaniach uznanego systemu ERP - enovy365. Oprogramowanie jest popularne i często stosowane w przedsiębiorstwach. W ofercie C4IT znajdują się także opcje dodatkowe, które znacznie poszerzają zakres możliwości enovy365. Zakres funkcji pomaga w zarządzaniu większością obszarów działalności biznesu. Wdrożenie elastycznego oprogramowania ERP to świetny sposób na zwiększenie efektywności i poprawę workflow wśród wszystkich pracowników firmy.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta