Cloudport
Comp-Tech Sp. z o.o.

Comp-Tech Sp. z o.o.

Krzemieniecka 60a, 54-613 Wrocław
biuro@enova365.expert
Opis firmy

Firma Comp-Tech dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie oprogramowania ERP, służącego do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem w każdym obszarze działalności. Comp-Tech jest dolnośląskim liderem wdrożeń systemu enova365.

Comp-Tech Sp. z o.o. to zespół wdrażający systemy informatyczne od 2007 roku. Pracownicy stanowią sztab specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań elastycznych, skalowalnych i dopasowanych do potrzeb klientów. 

Misją spółki jest dostarczenie partnerom systemów łatwych we wdrożeniu, które rozwiną biznes i pozwolą osiągać kolejne cele w toku rozwoju. Obszar działań przedsiębiorstwa pokrywa obniżenia nakładów pracy, redukcję kosztów i optymalizację przepływu informacji w firmie. Działania znacząco usprawniają funkcjonowanie każdej działalności, a przez rozwiązania chmurowe pozwalają na pracę mobilną, wygodną i efektywną. Comp-Tech poza wdrożeniem oprogramowania, zapewnia także wsparcie merytoryczne, które pomaga rozwiązać większość problemów i rozwiać wątpliwości na każdym etapie realizacji projektu. 

Comp-Tech Sp. z o.o. wykracza zakresem usług poza standardową firmę informatyczną. Firma oferuje kompleksową komputeryzację przedsiębiorstw, w której znajduje się analiza potrzeb, dobór rozwiązań i dostawa oprogramowania wraz z urządzeniami zewnętrznymi. Pozytywne opinie klientów stawiają firmę Comp-Tech Sp. z o.o. jako lidera wdrożeń systemu enova365 na dolnym śląsku.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta