Cloudport
CONSULTING Grzegorz Utrata

CONSULTING Grzegorz Utrata

Skierniewicka 10a/6 piętro, 01-230 Warszawa
info@cgu.com.pl
Opis firmy

CONSULTING Grzegorz Utrata to autoryzowany partner wdrożeniowy enova365. Zespół tworzą młode i dynamiczne osoby z zapałem do zmieniania otoczenia przez innowacje. Firma jest znana z rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów za sprawą wykorzystania systemów ERP usprawniających działanie przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji procesów księgowych, kadrowo-płacowych, handlowych czy marketingowych. 

CONSULTING Grzegorz Utrata cechuje wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach bezpiecznego i stabilnego oprogramowania. Wyróżniki marki to także wysokie kwalifikacje pracowników, bogate doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP oraz dedykowane rozwiązania, które poszerzają funkcje enovy.

Specjalizacja firmy Consulting to obszary księgowości, business Intelligence oraz kadry i płace. CONSULTING Grzegorz Utrata wyznaje takie wartości jak wysoka jakość, rzetelność i niezawodność, przez co zdobył uznanie wielu klientów w całym kraju. Firma pomaga przedsiębiorcom nie tylko przez fachowe wdrożenia, ale także przez szybką reakcję na zgłoszenia, które pomagają rozwiązać większość problemów użytkowników.  CONSULTING Grzegorz Utrata to także szkoleń enova365, które pomagają na efektywne działanie pracowników wielu sektorów w przedsiębiorstwie. Ponad 11-letnia współpraca warszawskiej firmy z enovą zapewnia niezawodność i rzetelność w działaniu, która pozwala na swobodny rozwój działalności, odczuwalny pośród całej kadry pracowniczej. Nowoczesne rozwiązania zapewniają maksimum niezawodności i wysokie poziom bezpieczeństwa.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta