Cloudport
EMSYS Sp. z o.o.

EMSYS Sp. z o.o.

Mariana Rapackiego 32, 53-021 Wrocław
kontakt@emsys.pl
Opis firmy

Firma EMSYS Sp. z o.o. od 2005 roku zajmuje się wdrożeniami oraz doradztwem w zakresie zintegrowanych systemów ERP, do których należy InsERT Nexo, InsERT GT, Reset2, enova365, Yuma czy Comarch Optima ERP. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania sprawia, że oferta emsys jest właściwym wyborem dla firm potrzebujących migrować dane czy integrować różne systemy. Firma oferuj pełne wsparcie wdrożeniowe dla przedsiębiorstw różnych branż. Nad realizacją projektów czuwa zespół ekspertów doświadczonych w zakresie księgowości, spraw kadrowych, współpracy z producentami systemów ERP oraz długofalowych relacji z klientami.

Poza obsługą infrastruktury informatycznej EMSYS Sp. z o.o. dostarcza klientom niezbędny sprzęt komputerowy do pracy. Poza tym firma oferuje klientom outsourcing informatyczny, oprogramowanie, usługę odzyskiwania danych wraz z archiwizacją. Kompleksowa obsługa jest możliwa także w wersji zdalnej. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na wyeliminować problem bez wychodzenia z domu. W pakiecie usług firmy emsys.pl Marek Zając znajdują się pojedyncze spotkania z klientami na mocy umowy.

Nowa generacja programów do zarządzania firmą zrewolucjonizuje każdą działalność gospodarczą, bez względu na wielkość i branżę.  Wyróżnik EMSYS Sp. z o.o. to błyskawiczne wdrożenie w zakresie księgowości, kadr i płac. Spółka zajmuje się wielowymiarową obsługą IT, którą cechuje elastyczność, otwartość i wysoka jakość usług. Dynamiczny rozwój wpływa na coraz większe oczekiwania, które stawia coraz większe grono użytkowników.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta