Cloudport
enova.expert Sp. z o.o.

enova.expert Sp. z o.o.

J.H.Dąbrowskiego 75/92, 60-523 Poznań
biuro@enova.expert
Opis firmy

Autoryzowany partner enova.expert Sp. z o.o. to godny polecenia asystent wdrożeniowy. Firma oferuje bogaty pakiet usług, w którym znajduje się analiza wdrożeniowa, migracja danych, opiekę biznesową, pełną integrację z systemami zewnętrznymi (np. e-commerce) i własne rozszerzenia. enova.expert Sp. z o.o. dostarcza pełną infrastrukturę dostosowaną do zbudowania systemu na podstawie systemu enova365. Oprogramowania do zarządzania firmą to szansa na sprawne działanie i osiąganie nowych celów.

Firma odpowiada także za wdrożenie infrastukrury chmurowej, która pozwala na mobilność i nieograniczony dostęp do systemu z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Partner wdrożeniowy ułatwia cały proces implementacji systemu, dzięki czemu działanie przebiega bez większych komplikacji i pozwala na efektywną pracę już od pierwszego dnia od wdrożenia. 

enova365 to system ERP, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Jego modułowa budowa pozwala na pełną optymalizację systemu i rozwój oprogramowania równolegle do rozwoju firmy. enova.expert Sp. z o.o. to bagaż doświadczenia i pomysły na rozwiązania problemów, które docenią wszyscy klienci. Nie bez powodu firma z Poznania uchodzi za eksperta we wdrażaniu systemów informatycznych. Zgrany i dobrze zarządzany zespół to podstawa efektywnego działania i poszerzania grona zadowolonych partnerów biznesowych.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta