Cloudport
LEO ITS Sp. z o.o.

LEO ITS Sp. z o.o.

Teodora Kalidego 69, 41-500 Chorzów
bok@leo.pl
Opis firmy

Firma LEO ITS Sp. z o. o. zapewnia kompleksowe wsparcie informatyczne firm. Firma InsERT z kolei to lider polskiego rynku oprogramowania, które pozwala kompleksowo zarządzać każdym przedsiębiorstwem. Elastyczny system ERP można dopasować do specyfiki branży dzięki modułowej budowie, którą można kreować według własnych preferencji. LEO ITS jako Autoryzowany Partner specjalizuje się w pełnej integracji popularnych systemów marki InsERT. Wszechstronna pomoc odpowiada na najbardziej nurtujące użytkowników pytania i pozwala uniknąć problemów technicznych w przyszłości. Skuteczny serwis i wsparcie pomagają prężnie działać partnerom biznesowym i zdobywać nowe sektory rynku.

LEO ITS poza wparciem IT tworzy również dodatki do programów InsERT, które automatyzują pracę i ułatwiają korzystanie z produktów tej firmy. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W ofercie firmy znajdziemy również systemy dla inteligentnej firmy, usługę wdrażania oprogramowania, usługi serwisowe, zgodne z przepisami prawnymi zabezpieczenie sieci oraz mobilne rozwiązania chmurowe. Wirtualna baza danych pozwala na pracę w każdym miejscu na świecie, dzięki czemu LEO ITS poszerza możliwości swoich klientów, udowadniając teorię, że nowe technologie to krok w stronę zmian na lepsze.

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta