Cloudport
NEOSMART

NEOSMART

ul. Morsztyna 10, 42-216 Częstochowa
biuro@neosmart.pl
Opis firmy

NEOSMART to autoryzowany partner enova365, Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, który oferuje rozwiązania programistyczne dostosowane do potrzeb klienta. Należą do nich dedykowane aplikacje, moduły rozbudowujące funkcjonalności systemu ERP oraz aplikacje wspomagające pracowników produkcji, pracę magazynową, zarządzanie i analizę danych. Firma zajmuje się zaawansowanymi wdrożeniami w sektorze handlu, logistyki, księgowości, kadrowo-płacowym, produkcji, CRM, analizy czy platform B2B. Systemy sprawdzają się w biurach rachunkowych, podczas pracy rozproszonej, w przypadku firm wielooddziałowych, automatyzacji procesów wewnętrznych i w procesie usprawniania przepływu danych.

Oferowane system ERP zdobyły zaufanie klientów w wielu branżach. Dzięki elastyczności oprogramowanie może rosnąć równolegle z firmą i dostosować się do specyfiki środowiska. Integracja pozwala na sprawne działanie systemu ERP w parze z innymi elementami oprogramowania. 

NEOSMART to sztab doświadczonych programistów, którzy stawiają czoła wyzwaniom rynku z pomocą zaawansowanych technologii. Aplikacje, integratory i rozwiązania informatyczne pomagają rozwiązać dotychczasowe problemy przedsiębiorstw wielu gałęzi przemysłu. Zdalna pomoc to wygodny sposób na stawianie czoła trudnościom. Firma z Częstochowy prężnie rozwija swoją działalność zapewniając fachowe usługi podczas pracy z oprogramowaniem ERP i dedykowanymi systemami NEOSMART. Dobre opinie użytkowników i szerokie referencje to gwarancja jakości firmy, której wyróżnikiem jest przystępny kontakt z obsługą i szerokie kompetencje pracowników. 

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta