Cloudport
Sellintegro

Sellintegro

Grabiszyńska 163, 53-439 Wrocław
pomoc@sellintegro.com
Opis firmy

Jeśli szukasz firmy, która zautomatyzuje Twój biznes, Sellintegro to propozycja spełniająca nawet najbardziej wygórowane wymagania. SellIntegro to najpopularniejszy integrator e-commerce do ERP w Polsce. Wsparcie dla e-commerce to tylko niewielki wycinek działalności firmy, która zajmuje się integracją systemów ERP z systemami online, a także firmami kurierskimi i innymi systemami w Twojej firmie. Dzięki integratorowi możesz automatycznie przesyłać zamówienia do sklepów oraz market placów do systemów ERP, automatycznie aktualizować stany magazynowe oraz ceny produktów oraz obsługiwać dokumenty firmowe i wszelkie procesy w firmie.

Sellintegro oferuje system dostępny online, który pozwoli na dokonanie integracji z każdego urządzenia i miejsca na świecie. Synchronizacja na żywo zapewni łatwą wymianę informacji w czasie rzeczywistym, a globalny monitoring integracji sprawi, że błędy i awarie będą wyeliminowane natychmiast. Sellintegro to hybrydowa infrastuktura gwarantująca bezpieczeństwo przechowywania plików, bez możliwości utracenia danych konfiguracji. Pełna analityka pozwala szybko wyciągać wnioski, a wersjowanie daje możliwość wyboru najlepszej integracji dla każdej firmy. 

Integracja to znaczące usprawnienie każdej firmy, dzięki któremu ręcznie wykonywane procesy można pożegnać raz na zawsze. Pełna automatyzacja to odpowiedź na zapotrzebowanie przedsiębiorstw z sektora IT, dla których oszczędność czasu i minimalizowanie błędów pracowników są na wagę złota. Sellintegro obsługuje 10 milionów zamówień miesięcznie. Z rozwiązań korzysta codziennie ponad 5000 firm. 

Oferowane Systemy
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta