Cloudport
UNIWERS.COM

UNIWERS.COM

Stanisława Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław
bok@uniwers.com
Opis firmy

UNIWERS.COM to autoryzowany partner Comarch od 2005 r. Firma specjalizuje się w modelu subskrypcyjnym i usługach chmurowych (IaaS, SaaS). Przedsiębiorstwo dostarcza oprogramowanie dla firm handlowych, biur rachunkowych, działalności usługowej i produkcyjnej. UNIWERS.COM uchodzi za partnera polecanego do dużych wdrożeń, zapewniając obsługę systemów ERP, takich jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP XT oraz e-sklep Comarch. Zespół certyfikowanych konsultantów firmy ma na koncie ponad 500 implementacji systemów w różnych branżach. Jako wiodący Partner COMARCH firma zdobyła wiele wyróżnień i nagród m.in.: I miejsce za najlepsze wdrożenie oprogramowania COMARCH ERP oraz I miejsce za największą sprzedaży modułów COMARCH e-commerce. Wyróżnikiem marki jest wysoka skuteczność działań w sferze informatycznej i pozyskiwaniu środków finansowych na jej rozwój ( dotacje na IT, leasing, kredyt ). Firma jest także liderem szkoleń COMARCH ERP OPTIMA i COMARCH ERP XL.
Jednym z głównych filarów działalności UNIWERS.COM jest serwis oprogramowania na zasadzie stałej umowy serwisowej ( miesięczny abonament ) lub elastycznych pakietów godzinowych. 

UNIWERS.COM specjalizuje się w takich obszarach jak księgowość, kadry i płace, sprzedaż, logistyka, magazyn, aplikacje mobilne i webowe, CRM, DMS elektroniczny obieg Dokumentów, Business Intelligence oraz Produkcja. 
Poza działami serwisu i wdrożeń firma dysponuje również własnym działem programistów na co dzień zajmujących się rozbudową standardowej funkcjonalności programów COMARCH. Dostosowaniem programów do indywidualnych wymagań Klienta ( dodatkowe funkcjonalności, zmiana interfejsu ), a także integracją z oprogramowaniem innych producentów: m.in.: platformami e-commerce, dowolnymi systemami CRM, baselinker, systemami bankowymi, API, webservice i WMS.
UNIWERS.COM to wielowymiarowa działalność, która pomaga firmom wzrastać. Konsultacje podczas wizyty i praca zdalna pozwala skorzystać z doświadczenia ekspertów, którzy zyskali uznanie klientów w całym kraju.

Oferowane Systemy
Comarch ERP Optima
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Masz pytania?
Potrzebujesz dodatkowych informacji, lub porady?
Eksperci CloudPort
Przemysław Karwowski
Ekspert ds. infrastruktury teletechnicznej
Profil LinkedIn
Maciej Kropidłowski
Product Manager rozwiązań chmurowych
Profil LinkedIn
Dawid Kurmański
Administrator, ekspert wirtualizacji aplikacji
Profil LinkedIn
Paweł Jaworski
Ekspert ds. integracji eCommerce
Profil LinkedIn
Daniel Mazurkiewicz
Ekspert ds. zarządzania projektami informatycznymi
Profil LinkedIn
Krzysztof Jański
Konsultant ds. marketingu i PR
Profil LinkedIn
Paweł Mackiewicz
Ekspert ds. aplikacji chmurowych
Profil LinkedIn
Monika Filipiak
Doradca Klienta