Podstawy

Ostatni dzwonek na upgrade systemu Windows Server 2012 R2

Ostatni dzwonek na upgrade systemu Windows Server 2012 R2

Aktualizacja systemu Windows Server 2012 R2 to ważny krok, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo swojej infrastruktury IT oraz uniknąć problemów związanych z przestarzałym oprogramowaniem.
Nowsze wersje systemów Windows Server oferowane przez firmę Microsoft zapewniają o wiele więcej korzyści, np.:

Windows Server 2019 zapewnia znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki regularnym poprawkom i aktualizacjom. Wprowadza wiele nowych funkcji i ulepszeń, które mogą przyspieszyć i usprawnić Twoją pracę. Działa szybciej niż starsze wersje systemu operacyjnego. Wspiera on najnowsze technologie i jest zoptymalizowany pod kątem pracy z rozwiązaniami chmurowymi.

Przejście na nowszą wersję systemu operacyjnego zapewnia dostęp do wsparcia technicznego ze strony producenta oraz innych firm. Możesz skorzystać z pomocy ekspertów i otrzymać odpowiedzi na swoje pytania oraz rozwiązania problemów technicznych. Dodatkowo nowsze wersje są zgodne z większością oprogramowania biznesowego, w tym z systemami ERP i CRM. Dzięki temu możesz korzystać z najnowszych rozwiązań i programów, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę.

Gwarantowane korzyści:

  • Większa wydajność
  • Lepsze bezpieczeństwo
  • Szereg dodatkowych funkcji i ulepszeń
  • Dostęp do stałej pomocy technicznej i wszystkich aktualizacji Microsoft


Podsumowując, aktualizacja systemu Windows Server 2012 R2 to ważny krok, który zapewni bezpieczeństwo Twojej infrastruktury IT i pozwoli na korzystanie z najnowszych funkcji i ulepszeń. Przed przystąpieniem do aktualizacji zalecamy wykonanie kopii zapasowej systemu oraz upewnienie się, że wszystkie aplikacje i usługi są zgodne z nową wersją systemu operacyjnego.

Zaplanuj aktualizację, aby nie paraliżować pracy w firmie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wesprzeć Twoją firmę, czy to poprzez aktualizację systemu, czy inne udoskonalenie Twoich technologii, skontaktuj się z nami tutaj lub przejrzyj nasze usługi.


Zobacz inne artykuły