enova365 to system nie tylko nowoczesny, ale także elastyczny, który jest wręcz stworzony do pracy w technologii cloud computing. Rok 2011 był dla enova365 przełomowy, bo jako pierwszy polski program ERP został wdrożony do usługi chmurowej. Producent oprogramowania enova365 otrzymał nagrodę w konkursie Best in Cloud dla najlepszego systemu ERP/CRM w chmurze. Nagroda ta została przyznana na konferencji zorganizowanej Computerworld Polska. 

Elastyczność i nowoczesność programu pozwala na pracę w każdej chmurze. Klient ma tutaj pełną dowolność, może korzystać z chmury prywatnej lub publicznej. enova365 będzie również gotowa do pracy, niezależnie od wybranego data center.

Oprogramowanie enova365 w formie usługi niesie za sobą sporo korzyści. Przede wszystkim jest to możliwość pracy z każdego miejsca i urządzenia, które jest podłączone do Internetu. Zapewnia to wysoki komfort i możliwość dostępu do danych w każdej chwili. Rozwiązanie to jest elastyczne, gdyż pozwala na dostosowanie zakresu licencji i parametrów środowiska chmurowego do potrzeb firmy. enova365 w usłudze chmurowej to także gwarancja bezpieczeństwa danych oraz praca zgodna z przepisami, na zawsze aktualnym oprogramowaniu. 

ITMation – chmura obliczeniowa dla ERP enova365

ITMation S.A. dostarcza Autoryzowanym Partnerom enova365 oraz Użytkownikom systemu przygotowane środowisko pracy, które pozwala na korzystanie z oprogramowania w technologii chmurowej.

ITMation znajduje się w czołówce dostawców usług IT na rynku polskim. Szeroka wiedza technologiczna i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że wielu Klientów jest z nami już ponad 5 lat. Długotrwała i owocna współpraca ze spółką Soneta świadczy o tym, że ITMation stało się zaufanym dostawcą usług chmurowych dla aplikacji enova365.

 

enova365 w chmurze ITMation

Ekspercka wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów z dziedziny hostingu i usług chmurowych pozwoliło na stworzenie oferty dla Klientów korzystających z systemu enova365. Wysokowydajna platforma hostingowa, przygotowana przez ITMation, została oparta na najnowszych rozwiązania technologicznych. 

ERP w chmurze to rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od liczby zatrudnionych pracowników czy branży. Oferta ITMation zapewnia pełną elastyczność, odpowiadając na potrzeby użytkownika końcowego. Środowiska tworzone na naszych serwerach są różnorodne pod względem technicznym, gdyż dostosowujemy je do wymagań Klienta. Dlatego system ERP w chmurze dopasowany będzie zarówno dla Klientów o małych instancjach, jak i dla tych, którzy pracują na kilkudziesięciu stanowiskach jednocześnie. To rozwiązanie idealne również dla biur rachunkowych. 

Dodatkowo, dzięki ścisłej współpracy Autoryzowanego Partnera enova365 z ekspertami z ITMation, przy ocenie wielkości instalacji oraz dopasowaniu jej do potrzeb Klienta końcowego możliwe jest “uszycie na miarę” systemu idealnego. Usługa posiada gwarancje dostępności na poziomie 99,5%, ale finalnie dostępność jest znacznie wyższa. 

W gronie kilkudziesięciu klientów, którzy korzystają z systemu ERP enova365 w chmurze ITMation, wciąż obecni są ci, którzy jako pierwsi, pięć lat temu, zdecydowali się na to rozwiązanie, i z zadowoleniem kontynuują użytkowanie oprogramowania wdrożonego w technologii chmurowej. Stabilna współpraca firmy Soneta, Autoryzowanych Partnerów wdrożeniowych oraz firmy ITMation, sukcesywne podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz rozwój zarówno systemu ERP enova365, jak i rozwiązań firmy ITMation, to gwarancja kolejnych sukcesów.