Chmura w biznesie

Enova365 - opinie o programie

Enova365 - opinie o programie
Chcesz porównać opinie o enova365? Sprawdź nasz artykuł.

Z artykułu dowiesz się:

  • Jakie zalety ma program enova365?

  • Jakie są jego wady?

  • Poznasz opinie o enova365 w chmurze i poza nią.

Program enova365 – zalety

Nie bez powodu jest to jeden z najpopularniejszych programów typu ERP w Polsce. Do głównych zalet systemu należą:

  • przyjazny interfejs – wiele osób woli go od innych programów. W ich opinii Enova365 jest bardziej intuicyjny i po prostu...ładniejszy.

  • Dostęp na różnych urządzeniach – nie wszystkie programy ERP działają na innych systemach poza Windowsem i urządzeniach mobilnych. Enova365 to potrafi.

  • System Workflow – to autorski moduł tego systemu. Może być bardziej profesjonalną alternatywą dla Trello, Asany cz Slacka – za jego pomocą przydzielisz zadania i określisz terminy ich wykonania.

  • Częste aktualizacje – program jest stale udoskonalany i ma charakter otwarty. Dostosowuje się do nowych warunków i zmian technologicznych. Przykładem może być szybkie przystosowanie systemu do pracy zdalnej, która stała się szczególnie popularna w 2020 roku.

  • Polska firma – Soneta to marka założona w Krakowie.

  • Automatyzacja – program pozwala w dość intuicyjny sposób zlecać działania masowe, usprawniające funkcjonowanie firmy.

Sprawdź: enova365 opinie

Czy enova365 ma wady?

W wersji standardowej Enova365 to dość skomplikowany program, jeśli chodzi o wdrożenie i utrzymanie infrastruktury. Ci, których opinie o programie Enova i innych rozwiązaniach ERP nie są zbyt przychylne, narzekają najczęściej na duże wydatki pośrednio związane z systemem. 

Chodzi o zakup wydajnych komputerów, na których będzie możliwe korzystanie z takich programów. Do tego dochodzi oczywiście cała obsługa związana z instalacją programu i utrzymaniem serwerów. Wszystko to wymaga stałej obsługi informatycznej w firmie. Nie każdy, kto planuje usprawnienie i cieszy się na nowy system ERP, zdaje sobie sprawę z tego, że później będzie musiał liczyć się z kosztami administrowania całym systemem czy choćby z jego serwisem.

Sprawdź: enova365 w chmurze

Opinie o enova365 w chmurze

Choć programy ERP, których nie da się obsługiwać poprzez chmurę danych, to już dziś rzadkość, trzeba docenić, że enova365 już od jakiegoś czasu daje taką możliwość i rozbudowane wsparcie dla swoich użytkowników. Jesteśmy oficjalnym partnerem producenta programu – firmy Soneta. Nasza usługa umożliwia start również tym, którzy nie chcą lub nie mogą podejmować dużych inwestycji. 

Dotychczas musieliby oni zainwestować w całą infrastrukturę: sprzęt, serwery i obsługę techniczną programów ERP. Chmura pozwala ominąć te kroki. Nie musisz nawet dbać o licencję! IT Mation udostępnia ją w ramach abonamentu na jakiś czas lub... na zawsze. 

To pozwala wygodnie przetestować program, wyrobić sobie opinię o enova365, a dopiero później zdecydować, czy będzie potrzebny na dłużej. Możliwa jest też migracja serwerów fizycznych, które już posiadasz, na nasze serwery wirtualne. To pomaga zoptymalizować koszty i uniknąć niektórych mankamentów enova365, które były wymienione powyżej (np. koszty utrzymania serwera). 

Możesz też wtedy korzystać z programu w wielu różnych lokalizacjach i na różnych urządzeniach. Zaletą Enova w chmurze jest skalowalność – dodanie kolejnych modułów czy stanowisk, praca w systemie usług terminalowych lub w przeglądarce, nie wymagają dodatkowych miejsc serwerowych po Twojej stronie.

Dowiedz się więcej o programach dostępnych w chmurze od naszego doradcy lub przetestuj enova365 zupełnie za darmo! Sprawdź partnerów wdrożeniowych w Twojej okolicy: Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.


Zobacz inne artykuły