Chmura w biznesie

Subiekt GT na 2 komputerach

Subiekt GT na 2 komputerach
Subiekt GT na 2 komputerach

Czy takie rozwiązanie faktycznie jest potrzebne w przedsiębiorstwie? A może jest jeszcze lepsza opcja, związana z zastosowaniem programu Subiekt w biznesie?

Subiekt na drugim komputerze – dobry pomysł?

Nieraz zdarza się, że trzeba manualnie wykonać jakąś operację, która ma związek z programem Subiekt GT. Subiekt na drugim komputerze to rozwiązanie, które umożliwia realizację zadań w firmie bez najmniejszych opóźnień. Nawet jeśli trzeba m.in. zarchiwizować pewne informacje, czy wykonać kopię zapasową bazy danych, na drugim komputerze można korzystać z Subiekta bez żadnych trudności.

Instalacja oprogramowania na dwóch komputerach nie jest jednak konieczna. Dzięki chmurze danych każda firma może zainstalować tylko jednego centralnego Subiekta w chmurze i zapewnić dostęp do jednej wspólnej, spójnej bazy dla wszystkich pracowników.

Subiekt na dwóch komputerach – większa efektywność pracy w firmie

Na jednym komputerze można korzystać z Subiekta i realizować określone działania? Subiekt GT na 2 komputerach pozwala zwiększyć liczbę wykonywanych zadań w firmie dwukrotnie. Korzystając z Subiekta na dwóch stanowiskach, uda się także przyspieszyć wykonanie niektórych projektów. Dzięki przejściu do chmury możesz korzystać z oprogramowania na wielu komputerach i urządzeniach mobilnych.

Dzięki temu firmy mogą podzielić na kilka etapów, czy wymagających współpracy kilku osób, by można je było ukończyć. Dzięki temu firma może rozwijać się bardziej dynamicznie, czy zapewniać obsługę klientom na wysokim poziomie wtedy, gdy jej potrzebują.

Subiekt na 2 komputerach – czy to się opłaca?

Zakup programu Subiekt GT na 2 komputery to większy wydatek niż zamówienie tego oprogramowania z licencją na jedno stanowisko firmowe. Można więc zadać sobie pytanie, czy warto w biznesie ponosić większy koszt pod tym względem. Kolejna licencja w żaden sposób nie sprawi, że Subiekt GT stanie się bardziej funkcjonalny.

Jedyną korzyścią jest poszerzenie jego dostępność, co ma swoje uzasadnienie, jeśli są np. dwie osoby w firmie, które powinny znać wszystkie funkcjonalności tego programu. Może się zdarzyć, że w przedsiębiorstwie ściśle będzie ze sobą współpracować właściciel i jego asystent, prowadząc sprzedaż na platformie e-commerce.

Z całą pewnością opłacalne jest jednak przejście do chmury, która jest nie tylko sposobem na oszczędność, ale również zwiększenie funkcjonalności. Z wersji Subiekta w wersji Cloud korzysta coraz więcej przedsiębiorstw, a dzięki nowym możliwością można go obsługiwać na dowolnym systemie, czy urządzeniu mobilnym.

Jak skorzystać z Subiekta GT na drugim komputerze? Wypróbuj rozwiązanie chmurowe

Jednak, czy zawsze trzeba kupować kolejną licencję Subiekta GT, by można było korzystać z tego oprogramowania na dwóch firmowych urządzeniach? Okazuje się, że nie i że tak naprawdę w ogóle nie ma takiej potrzeby. Aby przenieść oprogramowanie na drugi komputer, wystarczy tylko zlecić wdrożenie firmie specjalizującej się w tego typu działaniach. Z Subiekta w wirtualnym środowisku można korzystać po dokonaniu opłaty abonamentowej.

Subiekt na drugim komputerze wykupiony w formie licencji nie jest opłacalny. Niemniej można skorzystać z jeszcze innej opcji, która sprawia, że Subiekt GT jest o niebo bardziej dogodny w codziennym użytkowaniu.

Warto rozważyć zarządzanie firmą za pomocą Subiekta, który jest dostępny w środowisku wirtualnym, czyli w tak zwanej chmurze. W ten sposób nie trzeba w ogóle instalować bazy danej Subiekta na jakikolwiek firmowy komputer, czy inne urządzenie, jakie użytkuje się w przedsiębiorstwie.

Jak użytkować Subiekta w chmurze zamiast stacjonarnie?

By Subiekt GT był dostępny w chmurze, trzeba zaimplementować to oprogramowanie do wirtualnego środowiska. 

Przenosząc Subiekta do chmury, udaje się zachować płynność we wszystkich formułach, a także pełną historię baz danych. Wykonuje się tę czynność w taki sposób, że w firmie nie ma żadnych przestojów. Zobacz naszą ofertę i postaw na sprawne wdrożenie oprogramowania w Twojej firmie.


Zobacz inne artykuły