Chmura w biznesie

Program Subiekt - kurs, szkolenie, czy warto?

Program Subiekt - kurs, szkolenie, czy warto?
Najpopularniejszy program do księgowania i wspomagania przedsiębiorstwa - tak często definiowany jest Subiekt.

Najpopularniejszy program do księgowania i wspomagania przedsiębiorstwa - tak często definiowany jest Subiekt. Szkolenie z jego obsługi z reguły nie jest potrzebne, ponieważ przez doświadczonych księgowych uznawany jest za intuicyjny. Jednak początkujące osoby mogą mieć problemy z samodzielnym odkryciem wszystkich opcji tego oprogramowania. Czy warto zdecydować się na szkolenie z Subiekt GT, a może lepsze będzie pobranie kursu Subiekt GT w PDF i samodzielna analiza? 

Przetestuj za darmo Subiekt Online

Czy potrzebne jest szkolenie Subiekt GT?

Kilka edycji i niezwykła popularność sprawiają, że wiele osób z działu księgowości wie, w jaki sposób obsługiwać program Subiekt. Kurs online czy szkolenie przeprowadzone przez programistów z reguły jest potrzebne tylko na początkowym etapie pracy. Nowym osobom, które nie miały styczności z oprogramowaniem  Subiekt, szkolenie przeprowadzają doświadczeni współpracownicy. 

Czasem pojawiają się sytuacje niestandardowe, których nie uwzględnia nawet kurs Subiekt GT w PDF, często dołączony do oprogramowania. Część doświadczonych pracowników także może nie poradzić sobie z takim wyzwaniem. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z Subiekt GT pozwala odkryć sporadycznie używane części systemu i wygenerować dokumenty potrzebne sporadycznie. 

Sprawdź: Instalacja Subiekta

Czy w takim razie warto szkolić pracowników z obsługi programu Subiekt? Kurs to z reguły kosztowne przedsięwzięcie, które dodatkowo zajmuje czas i dezorganizuje działanie przedsiębiorstwa. Należy jednak zdać sobie sprawę, że kluczenie po opcjach programu i generowanie niepotrzebnych dokumentów również zajmuje sporo czasu. Warto zatem przeprowadzić wszystkim osobom obsługującym Subiekt kurs online co kilka lat. Dzięki temu nowi pracownicy zdobędą podstawową wiedzę Subiekt GT, a kurs pozwoli też odświeżyć pamięć bardziej doświadczonym. 

Kurs Subiekt GT PDF - czy warto?

Część firm zajmujących się wdrażaniem systemu lub jego sprzedażą oferuje kurs Subiekt GT w PDF. Dokument zawiera zdjęcia i opisy, które pozwalają przebrnąć przez cały system i ułatwiają analizowanie go. Kurs Subiekt GT w PDF może też służyć jako podręcznik, który ułatwi wykonanie niektórych bardziej skomplikowanych procesów.

Pojawia się jednak pytanie, czy szkolenie Subiekt GT dostarczone w formie dokumentów do pobrania jest wystarczające? Czy takie rozwiązanie zastąpi indywidualnie przeprowadzony instruktaż programu Subiekt? Kurs w formie dokumentacji zdjęciowej i opisów to dobre rozwiązanie dodatkowe. W ten sposób można odświeżyć sobie niektóre informacje na temat Subiekt. Kurs online lub osobista wizyta programistów w zakładzie pracy powinny być podstawą każdego szkolenia pracowniczego. Ciekawym rozwiązaniem są też szkolenia multimedialne, które lepiej od dokumentacji PDF pozwolą odświeżyć wiedzę. Takie prezentacje  oferuje między innymi firma InsERT.

Sprawdź: Zmiana ceny towaru Subiekt GT

Program Subiekt - kurs online i porady zdalne

Subiekt GT to program, który większość użytkowników uważa za przystępny i łatwy do nauki. Sięgając po raz pierwszy po program Subiekt, kurs podstaw warto jednak przejść. Pozwoli to szybciej wdrożyć się w interfejs i łatwiej poznać możliwości oprogramowania Subiekt. Szkolenie w dowolnej formie to jednak dopiero początek poznawania możliwości tego systemu.

Często problemy z obsługą pojawiają się dopiero w czasie użytkowania programu Subiekt GT. Kursant podczas szkolenia nie zawsze otrzymuje dodatkowe materiały, dlatego znalezienie rozwiązania może okazać się bardzo czasochłonne. Wówczas warto zastanowić się nad pomocą specjalistów od oprogramowania Subiekt. Kurs online, a w zasadzie porad zdalnych można zasięgnąć od specjalistów z CloudPort. Jak zrealizować takie zdalne szkolenie Subiekt GT?

Pomoc techniczna to jedna z zalet skorzystania z oferty CloudPort. Dotyczy ona przeniesienia do chmury programu Subiekt. Kurs i pomoc techniczna w razie problemów są częścią oferty, a korzystając z niej, przedsiębiorca poczuje się pewnie podczas pracy na Subiekt GT. Kurs nie musi być jedynym argumentem za wyborem tego rozwiązania. Oprogramowanie w chmurze może dać ogromne możliwości pracownikom i rozwiąże wiele problemów. Nie trzeba decydować się w ciemno. Oferujemy bezpłatne demo oprogramowania, które pozwoli ocenić przydatność tego rozwiązania. Zamów już dziś!

Sprawdź: raport kasowy w Subiekt 


Zobacz inne artykuły