Podstawy

Subiekt na telefony z systemem Android

Subiekt na telefony z systemem Android
Do niedawna trudno było nawet marzyć o dostępie do Subiekta na telefonie czy tablecie. Dziś najnowocześniejsze firmy dokonują sprzedaży i zapisują dane od razu w miejscu, w którym działają.

PRZETESTUJ ZA DARMO SUBIEKT GT W CHMURZE.

Z artykułu dowiesz się:

  • Czym Subiekt na Androidzie różni się od tego w Windowsie

  • Jakie są koszty związane z Subiektem na Androidzie

  • Jakie rozwiązania na smartfony oferuje ITMation.

Subiekt na Androida? Może się wydawać, że to tylko gadżet. Tak naprawdę jednak dostęp do programu w tym systemie może zrewolucjonizować sposób, w jaki prowadzisz biznes:

  • sprzedawcy, którzy wcześniej po powrocie do biura musieli jeszcze wpisać wszystkie dane do komputera, teraz mogą to robić od razu w momencie dokonywania sprzedaży.

  • Kompletowaniem zamówień czy obsługą dostaw można zarządzać w czasie rzeczywistym w magazynie – nie potrzebne jest do tego specjalne stanowisko.

  • Oszczędzasz miejsce i upraszczasz swój biznes – w wielu przypadkach nie potrzebujesz już nie tylko komputerów stacjonarnych, ale i biur.

  • Poza tym masz dowolność wyboru systemów operacyjnych – nie jesteś już skazany na Windowsa.

Sprawdź również: Jak dodać nowego użytkownika w Subiekt GT

Subiekt na Androidzie a klasyczny w Windowsie

Już widzisz możliwości, jakie daje korzystanie z programu Subiekt poza Windowsem. Przede wszystkim jest to znacznie prostsze. Użytkownicy Windowsa wiedzą, że każdy może obsłużyć ten system do pewnego momentu, jednak przy poważniejszych problemach nie obejdzie się bez fachowca. Każdy, kto kupował kiedyś nowy laptop wie, że konfiguracja, ustawienia i aktualizacje Windowsa mogą trwać cały dzień. A telefon z Androidem? Często wystarczy odpakować go z pudełka i zaznaczyć kilka podstawowych ustawień.

Dokładnie tak samo jest z programem Subiekt w wersji na Androida. Jeśli dodatkowo korzystasz z niego w chmurze, to omijają Cię wszystkie formalności związane z konfiguracją i działaniem systemu. To usprawnia pracę zespołu. 

Koszty związane z Subiektem na Androidzie

Warto jeszcze wspomnieć o kosztach. Wyposażenie jednego stanowiska pracy stacjonarnej to olbrzymi wydatek, który często powstrzymuje właścicieli firm przed rozwojem. Sam komputer kosztuje kilka tysięcy, a licencje na programy – drugie tyle. Tymczasem tablety to wydatek na poziomie kilkuset złotych. Wszystko to sprawia, że Twój biznes może rozwijać się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Mniej czasu (i pieniędzy) musisz też poświęcać na szkolenie. Aby obsłużyć profesjonalny system sprzedażowy na komputerze stacjonarnym, pracownik musi poświęcić wiele godzin na jego zrozumienie. W telefonie działa to znacznie bardziej intuicyjnie. Wystarczy obserwować dzieci, które na smartfonie z miejsca radzą sobie z oprogramowaniem muzycznym czy fotograficznym, do którego w Windowsie są setki stron instrukcji. Twój zespół także może korzystać z nowej, prostszej wersji Subiekta na telefon.

Sprawdź Subiekt GT na MAC iOS

Subiekt na Androidze w CloudPort

Najwygodniejsze jest korzystanie z Subiekta mobilnie, a jeszcze do tego z poziomu chmury. Zwykłego Subiekta trudno byłoby zainstalować na przeciętnym tablecie obsługiwanym przez Android – program wymaga sporej mocy operacyjnej i wielu folderów plików. 

Korzystając z rozwiązania w chmurze, musisz tylko pobrać z Google Play klienta RDP (Microsoft Remote Desktop). Po konfiguracji możesz już korzystać z Subekta na Androidzie.
Następnie da się go już otworzyć tak jak aplikację – jednym dotknięciem palca.

Co ciekawe możesz korzystać z Subiekta na Androidzie, iOS i Windowsie jednocześnie. To znacznie przyspiesza np. integrację firm czy systemów sprzedażowych. Nie musisz już martwić się o serwery i sprawne działanie Subiekta – wszystko to jest po stronie zespołu ITMation. Skontaktuj się z nami, jesli chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach na Androidy..


Zobacz inne artykuły