Chmura w biznesie

Subiekt GT z Chomikuj?

Subiekt GT z Chomikuj?
Kusi Cię pełna wersja Subiekta GT dostępna na Chomikuj? Uwierz, że nie warto ryzykować

Uwaga: Chcesz korzystać z Subiekta w chmurze? Zapytaj eksperta o szczegóły lub sprawdź darmowe demo Subiekta

Z artykułu dowiesz się:

  • z  jakimi ograniczeniami wiąże się instalacja Subiekta GT z Chomikuj;

  • Czy taką wersję programu da się rozszerzyć;

  • Jakich wirusów możesz się spodziewać w nielegalnym oprogramowaniu z Chomikuj;

  • jak Subiekt z Chomikuj może wpłynąć na wizerunek Twojej firmy.

Liczne ograniczenia Subiekta z Chomikuj.pl

Pewnie wiesz, że programy z trzeciej ręki z przypadkowego portalu wymagają najczęściej specjalnego klucza. Prawdopodobnie znajdziesz na Chomikuj serial number do Subiekta GT. To jednak oznacza tylko tyle, że program zadziała najwyżej na jednym komputerze. 

Twoi konkurenci prawdopodobnie już korzystają z nowoczesnych usług, takich jak Subiekt GT w chmurze. Pracownicy uruchamiają go z tabletu podczas obchodu magazynu, a szef może zajrzeć tam również z domu czy jadąc samochodem. Wybierając program, do którego musisz szukać numeru seryjnego, skazujesz się na liczne ograniczenia, które spowalniają Twoją pracę.

Na zawsze z tą samą wersją Subiekta

Program został ściągnięty nielegalnie z Chomikuj? Raczej nie licz na obsługę klienta czy pomoc, gdyby coś poszło nie tak. Znów – na szali są wrażliwe dane Twojej firmy, kontrahentów i pracowników. Czy możesz zaryzykować ich utratę, gdyby z programem coś było nie tak?

Na stronie producenta znajdziesz poradnik Subiekt GT krok po kroku. Na Chomikuj nie czeka na Ciebie tego typu obsługa, a porady zamieszczone z myślą o użytkownikach legalnych wersji u Ciebie mogą się nie sprawdzić. Decyzja o pobraniu programu z niepewnego źródła już na zawsze skazuje Cię na szukanie odpowiedzi na pytania na hakerskich forach.

Przy okazji – nie masz wpływu na to, kiedy aplikacja przestanie działać. Do tego nie dokupisz w firmowym sklepie rozszerzeń i upgrade'ów, więc na zawsze pozostajesz z tą samą starą wersją Subiekta. Na oficjalnej stronie programu znajdziesz sprawdzone wtyczki usprawniające działanie biznesu, jak np. Import XLS dla Subiekta GT. Na Chomikuj nie licz na tego typu pomoce. W firmie liczy się czas i efektywność, dlatego lepiej nie brać na siebie eksperymentów z potencjalnie wadliwym oprogramowaniem.

Wirusy z Chomikuj na Twoim firmowym komputerze

Ściągnięcie gry z Chomikuj na domowy komputer zawsze wiąże się z dreszczykiem ryzyka. Konsekwencje zaimplementowania na swój firmowy sprzęt wirusa mogą być jednak znacznie poważniejsze.

Producent Subiekta ostrzegał kilka lat temu przed możliwym atakiem za pomocą oprogramowania ransomware. Co polecał jako zabezpieczenie przed atakami? Jego propozycja to „nowoczesna forma archiwizacji danych, polegająca na tworzeniu kopii zapasowych online z wykorzystaniem chmury”. 

Rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku ataku złośliwego oprogramowania, ale także w wypadkach codziennych, takich jak awaria sprzętu, uszkodzenia mechaniczne, przypadkowe skasowanie plików, kradzież czy dostęp osób niepowołanych. Marka InsERT podaje, że 91 proc. ataków hakerskich jest wymierzonych w firmy i organizacje. Na Cloudport by Itmation.pl możesz przeczytać więcej o zaletach przechowywania programów w chmurze właśnie pod kątem biznesu.

Przestępcy infekujący Subiekta GT z Chomikuj wiedzą, że instalacja złośliwego oprogramowania w folderze z programem do prowadzenia biznesu daje im większe możliwości zarobku, niż hackowanie gry lub filmu.

Na pewno możesz sobie wyobrazić konsekwencje w scenariuszu, gdyby przez nielegalnie pobrany z Chomikuj, zainfekowany program, wyciekły choćby dane klientów objęte RODO...

Uwaga o prestiżu na sam koniec

Wyobraź sobie, jak wypadnie Twoja firma w oczach klientów, czy choćby pracowników, jeśli okaże się, że posiadasz pirackie oprogramowanie z serwisu działającego w szarej strefie. Sygnał jest czytelny: dane przedsiębiorstwo oszczędza na wszystkim. Gdyby pominąć wszystkie powyższe argumenty praktyczne, to choćby ze względu na nikły prestiż Subiekta z Chomikuj, lepiej nie ryzykować.

Chcesz przekonać się o różnicy osobiście? Teraz możesz przetestować (za darmo!) demo programu Subiekt GT w chmurze ITMation.

Sprawdź też: Subiekt GT - jak dodać użytkownika?

 


Zobacz inne artykuły