Chmura w biznesie

Subiekt - cennik oprogramowania

Subiekt - cennik oprogramowania
Zobacz ile kosztuje Subiekt w wersji pudełkowej oraz chmurowej.

Z artykułu dowiesz się:

 • Ile kosztuje tradycyjny Subiekt GT?

 • Ile kosztuje Subiekt w chmurze?

 • Jak wypada porównanie cen Subiekta w obu wersjach?

Ile kosztuje tradycyjny Subiekt GT?

Demo Subiekta – zarówno w chmurze, jak i tradycyjnego - możesz pobrać zupełnie za darmo. Cena Subiekta GT w licencji na 3 stanowiska to ok. 500 - 800 złotych zależnie od tego, gdzie kupujesz. Subiekt nexo kosztuje ok. 1300 zł za 3 stanowiska i ok. 700 zł za dostęp do jednego. Za każde kolejne stanowisko musisz zapłacić osobno. Sprawdź nasz cennik na wersję chmurową, przejdź na zakładkę Subiekt Online

Cena programu Subiekt w chmurze

Nikt nie lubi, gdy pytając o cenę danego produktu słyszy: to zależy. W przypadku Subiekta w chmurze rzeczywiście nie da się jednak określić sztywno, ile będzie kosztowała implementacja takiego rozwiązania. Cena Subiekta nexo i Subiekta GT będzie zależała od wybranego wariantu. Cloud Port umożliwia trzy modele współpracy:

 • abonament – to rozwiązanie idealne dla nowych firm. Zamiast poświęcać czas na żmudną instalację Subiekta, w cenie abonamentu otrzymujesz wszystkie potrzebne licencje zapewnione przez ITMation. Nie musisz dbać o serwer, odpowiednie komputery ani nawet zatrudniać informatyka.

 • Przeniesienie licencji – inaczej będzie wyglądał cennik Subiekta GT, którego tylko chcesz przenieść do chmury. Istnieje taka możliwość – wówczas zatrzymujesz swoją licencję, ale możesz zacząć z niej korzystać w nowy, wygodniejszy sposób.

 • Indywidualne konfiguracji – właściciele sklepów on-line i większych firm często znają już możliwości programu i  mają jasną wizję tego, jak ma działać “ich” Subiekt. Cena w tym wariancie będzie zależała od zainstalowanych dodatków marki InsERT i tych od innych dostawców. Możliwe, że będą niezbędne dedykowane usługi dodatkowe, które pozwolą np. zbudować środowisko techniczne i płynnie połączyć Subiekta ze złożoną platformą sprzedaży on-line.

Sprawdź: Jak zmienić wygląd faktury Subiekt GT?

Subiekt w chmurze i tradycyjny – porównanie

Mimo, że trudno podać konkretną cenę programu Subiekt działającego w chmurze, możemy dokonać porównania kosztów na innym poziomie. Subiekt w chmurze to aplikacja uruchamiana jednym kliknięciem i brak jakichkolwiek kosztów dodatkowych. W przypadku programu w wersji tradycyjnej, do cennika dolicz:

 • pomoc informatyczną – większość właścicieli firmy nie będzie w stanie skonfigurować programu Subiekt. Aktualizacje i migracje to skomplikowany proces, który wymaga pomocy fachowca.

 • Szkolenie – ci, którzy chcą obsługiwać Subiekta, muszą nauczyć się działania programu na stacjonarnym komputerze w systemie Windows. Znacznie sprawniej wygląda nauka Subiekta na smartfonie lub tablecie.

 • Wdrożenie, utrzymanie serwerów – dane finansowe Twojej firmy to jeden z najcenniejszych zasobów. Jeśli korzystasz z Subiekta w chmurze, zdejmujemy z Ciebie ciężar wydatków związanych z serwerem.

 • Infrastruktura – Subiekt w chmurze może być obsługiwany na smartfonie. Zwykła wersja wymaga dla każdego sprzedawcy osobnego komputera stacjonarnego. To zabiera miejsce, a za nie też przecież musisz płacić. Dolicz kable, prąd, meble...

 • Czas – jak wiadomo, czas to pieniądz. Użytkownicy Subiekta w chmurze oszczędzają go, bo nie martwią się o aktualizacje czy archiwizację kopii danych.

Jeśli jesteś zainteresowany dokładną wyceną Subiekta w chmurze dla Twojej firmy, możesz ją zamówić na stronie ITMation. Przetestuj demo programu, jeśli chcesz sprawdzić, czy to coś dla Ciebie! Sprawdź też wersję Rewizor GT w chmurze


Zobacz inne artykuły