Chmura w biznesie

Subiekt GT - eksport danych

Subiekt GT - eksport danych

Choć trudno w to uwierzyć, program Subiekt funkcjonuje już od prawie trzech dekad. Przez ten czas był stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb firm zajmujących się sprzedażą czy produkcją. Subiekt GT eksport danych to nowa funkcja, dzięki której program daje jeszcze większe możliwości. Dzięki niej możliwy jest z programu Subiekt eksport danych do biura rachunkowego, Excela, czy do publikacji danych w formacie PDF. Jeśli dodatkowo umieścimy w chmurze cały program Subiekt GT, eksport danych daje użytkownikom ogromne możliwości i komfort przy pracy zdalnej. 

Subiekt GT - eksport danych ułatwiający pracę

W wielu starszych wersjach programu Subiekt eksport danych do Excela czy innego dokumentu odbywał się za pomocą nośników pamięci. Istniała potrzeba fizycznego dotarcia do komputera lub kasy i pobieranie danych, stanów magazynowych czy faktur. W nowej wersji Subiekt GT, eksport danych można wykonać z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci. Jeśli skorzystasz dodatkowo z oprogramowania umieszczonego w chmurze, nie musisz mieć wersji programu na swoim komputerze.

Najbardziej powszechnym rozwiązaniem, jakie daje Subiekt, to eksport danych do Excela. Umieszczając program w chmurze, masz możliwość dotarcia do danych każdego sklepu, magazynu czy oddziału firmy na całym świecie. Nowa opcja programu Subiekt - eksport danych do Excela - pozwoli Ci stworzyć swoje prywatne zestawienie. We własnym arkuszu stworzysz zestawienie sprzedaży, które pozwoli Ci sprawdzić wybrane zależności. Możesz także zaplanować nową ścieżkę logistyczną, analizując zebrane dane. W razie potrzeby utrwalenia danych możesz skorzystać z opcji Subiekt eksport do PDF.

Sprawdź: Subiekt GT abonament

Subiekt eksport danych do biura rachunkowego

Wysyłanie pojedynczych faktur do księgowości to dobre rozwiązanie dla firm, które generują ich miesięcznie kilka. Opcja Subiekt GT eksport danych spełnia potrzeby głównie sprzedawców detalicznych, którzy generują miesięcznie kilkadziesiąt i więcej dokumentów. Dzięki tej możliwości za pośrednictwem programu Subiekt eksport danych do biura rachunkowego zajmuje zaledwie kilka chwil. Możesz dokonać tego z dowolnego miejsca i w wygodnym dla Ciebie terminie. Co ciekawe, jeśli przeniesiesz do chmury swoją wersję Subiekt, eksport danych do biura rachunkowego może przeprowadzić sam księgowy. Nawet w sytuacji, jeśli nie ma tego programu w swoim komputerze. 

Sprawdź: Raport kasowy w Subiekt GT

Subiekt eksport do PDF

Niejednokrotnie utrwalenie danych na nośnikach elektronicznych nie jest wystarczające i istnieje potrzeba ich drukowania. W programie Subiekt eksport do PDF przeprowadzany jest głównie w przypadku faktur. Samo eksportowanie danych do tego formatu jest proste. Wystarczy prawym przyciskiem myszy kliknąć wybraną fakturę, wybrać opcję Drukuj i znaleźć drukarkę Microsoft Print to PDF. 

Program Subiekt eksport do PDF przeprowadza automatycznie, a Ty będziesz musiał jedynie wskazać miejsce na dysku. Kolejnym krokiem będzie wybór drukarki przypisanej do oddziału, w którym ma znaleźć się papierowa faktura. 

Jeśli interesuje Cię eksport danych Subiekt GT i praca na oprogramowaniu w chmurze, zamów już teraz bezpłatną wersję testową. Dzięki niej sam ocenisz, czy wszystkie funkcje są dla Ciebie wygodne i będziesz mógł zasięgnąć opinii współpracowników. Przekonasz się, jak łatwy jest w Twoim programie Subiekt eksport danych do biura rachunkowego czy pliku w arkuszu kalkulacyjnym. Nie ryzykujesz niczego, ponieważ w każdej chwili możesz zrezygnować z oprogramowania testowego bez ponoszenia kosztów.


Zobacz inne artykuły