Chmura w biznesie

Subiekt na MAC, IOS

Subiekt na MAC, IOS
Subiekt na MAC, IOS

Sprzęt z nadgryzionym jabłkiem rządzi się swoimi prawami również w przypadku platform sprzedażowych. Trzeba przyznać, że środowisko Apple sprzyja prowadzeniu biznesu i korzysta z niego wielu profesjonalistów na całym świecie. Mimo tego Subiekt na Maca jeszcze nie ujrzał światła dziennego, choć od dawna można z niego korzystać za pomocą dostępnych emulatorów. Innym rozwiązaniem na miarę XXI wieku jest skorzystanie z Subiekta GT na Macu w wersji chmurowej. Sprawdź jak tego dokonać! Czas na zmianę właśnie nadszedł!

Subiekt GT i Mac, czy zrewolucjonizują e-handel?

Programy spod szyldu InsERT mają już szerokie grono zwolenników, czemu trudno się dziwić. Subiekt GT i Subiekt Nexo to systemy sprawdzone i stabilne, dzięki czemu świetnie nadają się do prowadzenia sprzedaży w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Wiele osób, które wdrożyły w swojej firmie program Subiekt GT, Maca uważa za sprzęt najwydajniejszy w działaniu. Niestety, brak integracji zraził wielu użytkowników Subiekta do skorzystania z komputerów Apple. Subiekt na Macu był dotychczas możliwy do uruchomienia za pomocą takich programów jak Parallels, który wiernie emulował funkcję Windowsa. Wiele osób poleca także WirtualBox, klient RDP oraz VMWare. Użytkownicy, którzy pracowali na tych programach od lat, polecają te rozwiązania. Dużą zmianę przyniosły jednak środowiska chmurowe, dzięki którym emulowanie systemu Microsoftu nie jest już konieczne. Subiekt na IOS i Subiekt na Mac jest już dostępny dla każdego. 

Zobacz: Subiekt - hasło szefa

Subiekt na Mac w środowisku chmurowym

Chmura w biznesie z futurystycznych wizji została przekuta w realia. Coraz więcej osób korzysta dziś z rozwiązań typu cloud, między innymi ze względu na dowolność w doborze urządzeń. Subiekt na IOS to możliwość, o której kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Wersja chmurowa systemu jest wygodna i można z niej korzystać w każdym zakątku świata, na przykład podczas wyjazdu na wakacje. Jedyny wymóg to dostęp do łącza internetowego. Subiekt na IOS to rozwiązanie dla wszystkich zwolenników urządzeń mobilnych. Posiadanie Subiekta na IPhonie i IPadzie znacznie usprawni prowadzenie firmy, zwłaszcza w sytuacji jeśli mamy do czynienia z pracą zdalną lub delegacją. Subiekt na Macu ma wiele plusów. System operacyjny od Apple jest uznawany za niezawodny i znacznie lepiej spisuje się w długotrwałej pracy niż jego odpowiednik z systemem Windows. 

Przeczytaj również: Subiekt - faktura w euro

Jak wprowadzić rozwiązania chmurowe w swojej firmie?

Jeśli na wyposażeniu firmy posiadasz Macbooki, prowadzenie handlu może stać się znacznie prostsze. Niezależnie, czy chcesz wdrożyć Subiekt Nexo, czy Subiekt GT, Mac świetnie poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Wdrożenie systemu z pomocą specjalistów to tylko kilka kliknięć. Ułatwiona instalacja i konfiguracja zapewnia szybkie wprowadzenie systemu do użytku. Bezpieczny dostęp dla użytkowników i kontrola nad danymi sprawia, że Subiekt na Mac i Subiekt IOS w praktyce zdają egzamin. Wiele osób obawia się przejścia na rozwiązania chmurowe, choć w praktyce zagrożenie atakami hakerskimi jest tutaj mniejsze, niż w przypadku fizycznego serwera. Ponadto wprowadzenie rozwiązania chmurowego w wersji abonamentowej jest tańsze niż w przypadku utrzymania klasycznego serwera, który wymaga także fachowej obsługi.

Postaw na wygodę, fachowe wsparcie i elastyczny system Subiekt, który na Apple będzie funkcjonował bez żadnych zastrzeżeń. Wiele zalet środowiska chmurowego sprawia, że na zmianę decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców. Jak widać popularny cloud rozwiązuje wiele problemów i ułatwia codzienne zadania, przez co warto się na niego zdecydować!


Zobacz inne artykuły