Chmura w IT

Subiekt GT - abonament, czy to się opłaca?

Subiekt GT - abonament, czy to się opłaca?
Sprawdź czy abonament w przypadku programu Subiekt GT jest dobrym rozwiązaniem.

Z artykułu dowiesz się:

  • jakie licencje są dostępne dla Subiekta GT

  • jakie rozszerzenia są dostępne dla programu

  • dlaczego przeniesienie Subiekta do chmury jest korzystne

Subiekt GT jest programem, który cechuje się wszechstronnością i wysoką funkcjonalnością. Dzięki niemu możliwe jest dowodzenie całością sprzedaży w sklepie internetowym, bardzo intuicyjny interfejs graficzny powoduje, że z obsługą programu poradzi sobie chyba każdy. W związku z powyższym, popularność programu nie dziwi, a pojawiające się w sieci pytania o Subiekt GT, abonament jaki trzeba za niego zapłacić, są częste i widoczne na wielu forach internetowych. Należy tutaj jeszcze dodać, że obok tematów poruszanych na forach i dotyczących tematu, jaki za Subiekt GT abonament trzeba zapłacić, pojawiają się takie, które zajmują się integracją systemu sprzedaży Subiekt z innymi systemami firmy Insert. Dlaczego temat taki jest ciekawy i ważny? Dlatego, że integracja z innymi systemami przyspiesza, polepsza i uskutecznia pracę programu Subiekt GT. Abonament, cena jaką trzeba zapłacić za takie udogodnienia dla niektórych nie gra roli, jeśli tylko uzyskują oni pożądane efekty w postaci dynamizacji pracy handlowej.  

Przetestuj Subiekta GT w chmurze za darmo!

Wpisując więc w wyszukiwarkę Google słowa: abonament, Subiekt, GT, cena, możemy się dowiedzieć, że dla właścicieli małych i średnich firm przewidziana jest licencja na trzy stanowiska. Za taką licencję ile trzeba zapłacić, jaki abonament Subiekt GT jest przewidziany? Wszystkie te informacje otrzymamy, gdy skorzystamy z indywidualnej wyceny o którą możecie poprosić, wysyłając formularz na stronie CloudPort.pl. Subiekt jest bardzo popularnym programem, nie należy się więc spodziewać zawrotnie niskich cen, raczej, można powiedzieć, wyważonych. Pytanie o to, czy się opłaca korzystać z programu Subiekt, abonament czy jest wysoki, czy niski, odzwierciedla system myślenia handlowców, gdzie najważniejsza rzecz to zysk. A jaki jest abonament na ulepszenia Subiekt GT, cena jest o wiele wyższa? Należy uznać, że tymi ulepszeniami są systemy współpracujące z Subiektem, takie jak: Rachmistrz GT ( do prowadzenia księgowości), Rewizor GT ( do prowadzenia księgi handlowej), Gestor GT ( do zarządzania relacjami z klientem).

Rozszerzenia funkcjonalne dla Subiekt GT w abonamencie

Użytkownicy, opłacający co roku e-abonament Subiekt GT, mogą liczyć na to, że uzyskają dodatkowe funkcje, które wyprowadzą program na wyższy poziom. Taką funkcją jest na przykład pełna integracja z terminalami płatności bezgotówkowej. Trzeba przyznać, że jest ona bardzo przydatna, bardzo usprawnia handel. Tak więc opłacać co roku e-abonament Subiekt GT oznacza – utrzymywać opłacalną inwestycję. Taki roczny abonament Subiekt kosztuje około 250 złotych, nie jest to więc jakaś wygórowana cena. Jeżeli zapytamy laika trzy rzeczy, o to, jaki jest program Subiekt GT, abonament, cena za usługi czy jest wysoka, czy niska, nie bardzo będzie nam mógł pomóc. Dlatego warto zawsze korzystać z firmowej strony Insert. 

Przetestuj Subiekta GT/Nexo w chmurze za darmo!

Dowiemy się z niej na przykład, iż możliwe jest dokupienie rozszerzenia do programu, które w znaczący sposób podnosi jego funkcjonalność. Pakiet taki nosi nazwę PLUS dla InsERT GT. W jego skład wchodzą różne rozszerzenia, określane innym kolorem. Takie rozszerzenie kosztuje już około 1000 złotych, kosztowny jest więc taki specjalny abonament na ulepszenie Subiekt GT, cena może wielu zniechęcić do zakupu. Jednakże przewidziane są tutaj znaczne ulepszenia, a każdy klient może dobierać owe Plusy w zależności od potrzeb, czyli tego, co jest mu w danej chwili potrzebne. Zawarte w temacie - abonament, Subiekt GT, cena - pytanie o opłacalność inwestycji jest zasadne i można odpowiedzieć na nie pozytywnie. Dla programu Subiekt abonament jest opłacalny, zważywszy na to, że otrzymujemy szereg dodatków, które usprawniają jego działanie. Jeżeli do abonamentu doliczymy opłatę za rozszerzenie, na przykład Plus, cena może już wydawać się wysoka. Wybór jest więc dla każdego. Abonament Subiekt GT podstawowy to dobre wyjście dla małych firm, o nierozbudowanej jeszcze siatce handlowej. 

Usługi ITMation - usługa chmurowa w abonamencie

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o usługach ITMation, oferujących dostęp do programu Insert GT z chmury internetowej. Subiekt GT w podstawowej wersji nie ma funkcji dostępu zdalnego, nie można też z jego pomocą połączyć kilku oddziałów lub filii biura. Działa także wyłącznie na Windowsie. ITMation oferuje rozwiązanie chmurowe, dzięki któremu możliwe jest dokonywanie operacji  w programie z różnych podłączonych zdalnie urządzeń i z każdego miejsca na ziemi. Trzeba tylko być w sieci, nic więcej.  Działania w Subiekcie, który jest dostępny z chmury, możliwe są w każdym systemie operacyjnym, nie tylko w Windowsie. To wielka zaleta, można powiedzieć, że dla niektórych największa. Za korzystanie z usług ITMation t klient musi zapłacić miesięczny abonament, nie jest on duży, a korzyści jakie z niego płyną są naprawdę wymierne.

Sprawdź: proporcja bazowa w Rachmistrzu

 


Zobacz inne artykuły