Chmura w biznesie

Gestor GT - co potrafi program?

Gestor GT - co potrafi program?
Gestor GT - co potrafi program?

Któż z nas nie słyszał maksymy „nasz klient, nasz pan”. Choć modele biznesowe ewoluowały na przestrzeni lat, powiedzenie wciąż jest aktualne jako wyznawana filozofia firm, bez względu na ich wielkość czy typ świadczonych usług. Poznaj program, za pomocą którego budowanie trwałych relacji z klientami stanie się o wiele łatwiejsze.

Gestor GT to narzędzie wspomagające rozmaite działania biznesowe, do których zalicza się wsparcie działu handlowego, marketingowego, sekretariatu i działu obsługi klienta. Chętnie korzystają z niego także menedżerowie. Moduł Gestor można w łatwy sposób zintegrować z Subiektem GT, który znacznie poszerza funkcjonalność oprogramowania.

Gestor - poznaj jego funkcje!

Produkt z linii InsERT doskonale spisuje się jako narzędzie do pozyskiwania danych. W przejrzysty sposób udostępnia czytelnikom wszelkie informacje dotyczące klientów. Z jego pomocą uda Ci się określić grupę docelową i zoptymalizować działania marketingowe pod kątem potrzeb klientów. Gestor posiada także funkcję tworzenia strategii marketingowych. Usprawnienie procesów decyzyjnych to duża zaleta programu, którego głównym założeniem jest oszczędność czasu i zapewnienie pracownikom większej efektywności działań. Najważniejsze funkcje programu to rejestrowanie spotkań, zadań, telefonów oraz korespondencji tradycyjnej i mailowej. Dzięki Gestorowi możesz wygenerować zestawienie, takie jak lejki sprzedażowe, prognozowanie sprzedaży, sprawdzić efekty pracy sprzedawców oraz aktywność innych pracowników. System zawiera bibliotekę dokumentów, możliwość pracy sieciowej dla wielu użytkowników jednocześnie i wygodny system notatek. 

Gestor GT - cena

Jeśli chodzi o program Gestor GT, cena również jest argumentem przemawiającym za tym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę możliwości programu, można śmiało stwierdzić, że proces wdrożenia Gestora jest opłacalny. Cena netto produktu waha się w granicach 500 zł za pakiet na trzy stanowiska. Możemy uznać, że to dobra oferta, biorąc pod uwagę fakt, że funkcje programu w połączeniu z Subiektem GT znacznie wzrastają. Dodatkowo wiele sklepów oferuje atrakcyjną cenę dla posiadaczy abonamentu Subiekt GT. W kwestii jakości Gestora cena konkurencyjnych programów jest mniej atrakcyjna. Istnieje także wiele darmowych narzędzi do zarządzania kontaktami z klientami, ale ich możliwości nie dorównują Gestorowi. Dla osób ciekawych oprogramowania polecamy skorzystanie z bezpłatnego dema, które rozwieje wiele wątpliwości na temat samej platformy.

Gestor GT - opinie użytkowników

Biorąc pod uwagę osoby, które zakupiły Gestor, opinie na jego temat mają dobre. Z powodzeniem wspomaga pracę w punktach sprzedaży. System CRM określany jest jako stabilny, funkcjonalny i sprawny. Przez lata zyskał sobie rzesze zadowolonych klientów, jednak warto dodać, że większość kupujących używa go w połączeniu z innymi produktami firmy InsERT. Polecamy zakup programu Gestor. Opinie to jedno, a dopasowanie go do potrzeb firmy jest zupełnie inną kwestią. Z tego względu polecamy skorzystać z wersji demonstracyjnej lub zadzwonić do specjalistów z firmy InsERT, którzy udzielą szczegółowych informacji.

Gestor GT i Subiekt GT - co daje to połączenie?

Gestor przy współpracy z Subiektem pozwala na znacznie więcej. Korzystanie ze wspólnej kartoteki kontrahentów i towarów oraz wystawianie dokumentów handlowych z różnych poziomów to tylko niektóre z funkcji systemów. Warto dodać, że wykorzystując integrację, można w łatwy sposób przekształcić dowolną ofertę w dokument magazynowy lub handlowy. Zarówno Subiekt, jak i Gestor GT to systemy dla firm, które działają w symbiozie. Zostały stworzone, by wspierać się nawzajem, przez co użytkownicy nie muszą martwić się o awarie, które pojawiają się podczas stosowania programów różnych producentów. 

Polecamy postawić na połączenie tych programów. Program Subiekt GT jest dostępny w wersji chmurowej, która pozwala zerwać z fizycznym serwerem raz na zawsze. Korzystanie z programu w wersji cloud jest wygodne, znacznie tańsze w użytkowaniu oraz bezpieczniejsze. Pozwala na prowadzenie firmy z każdego miejsca na świecie na dowolnym urządzeniu mobilnym.


Zobacz inne artykuły