Chmura w biznesie

Zaopatrzenie z Teneum

Zaopatrzenie z Teneum
Zaopatrzenie z Teneum

Jak przebiega zaopatrzenie z Teneum?

Planowanie polityki zakupów, organizacja dostaw i optymalne wykorzystanie miejsca w magazynach to wyzwania, przed którymi stają wszystkie firmy handlowe i produkcyjne. Nie każdy proces można doglądać osobiście, dlatego może być potrzebny dobry system ERP. Zaopatrzenie i wykorzystanie miejsca w magazynie pozwoli na lepszą organizację pracy.

Sprawdź: Mobilny Subiekt

Jakie możliwości daje system informacyjny zaopatrzenia Teneum?

W nowoczesnych firmach coraz częściej ucieka się od polityki magazynowej. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że jest to związane z próbą obniżenia kosztów działalności i w efekcie wygenerowanie większego zysku lub konkurencyjnej oferty. Obecnie w większym stopniu stawia się na strategie zaopatrzenia, a nie wynajem dodatkowych pomieszczeń magazynowych. Dlatego w każdym przedsiębiorstwie w cenie będzie dobry system informacyjny zaopatrzenia.

Żeby dobrze zaplanować zaopatrzenie w firmie, potrzebne jest kompleksowe podejście do zasobów. Nie można ograniczać się do zarządzania pojedynczymi magazynami czy transportem tylko jednego dostawcy. Taka polityka nie pozwoli w pełni wykorzystać zasobów firmy i ogranicza konkurencyjność. Dlatego w firmach o skomplikowanej strukturze potrzebne będą system ERP to . Zaopatrzenie jest w nich traktowane jako pozyskiwanie i wydawanie zasobów, a cała firma traktowana jest jako jeden organizm. Takie cechy ma właśnie Teneum, który ułatwia zakupy i magazynowanie w firmach dynamicznie dostosowujących się do sytuacji na rynku. 

Teneum może usprawnić proces zaopatrzenia poprzez automatyczne prowadzenie zamówień w formule just-in-time. Polega to na analizie zamówień, zleceń i aktualnych zapasów w całej firmie, a następnie zamówieniu potrzebnych towarów. Co ciekawe, system jest w stanie precyzyjnie określić potrzebną ilość towaru, a także termin realizacji zamówienia. Dzięki czemu towar spędzi w magazynach minimalny czas, a środki finansowe nie zostaną zamrożone na dłużej. 

Dzięki systemowi możesz też wydajniej współpracować ze swoimi kontrahentami. System informacyjny zaopatrzenia ułatwia proces zbierania ofert od klientów i następnie poddawania ich analizie. Zastanów się, ile razy otrzymałeś ofertę od firm konkurujących z Twoim dostawcą, jednak pozostałeś przy nim, ponieważ brakowało Ci czasu na analizę. Teneum daje Ci narzędzia na to, żebyś szybko porównał nie tylko cenę produktów, ale także inne czynniki, które mogą okazać się kluczowe w dalszej perspektywie. 

Teneum to także narzędzie ułatwiające prognozowanie i wspierające różne strategie zaopatrzenia. Z jego pomocą możesz przewidzieć zamówienie od klientów na najbliższy czas, ponieważ system stworzy algorytm porównujący poprzednie okresy rozliczeniowe. Dzięki temu będziesz w stanie przewidzieć zapotrzebowanie i zabezpieczyć się przed jego skutkami. Ten system zaopatrzenia pozwoli Ci przewidywać sytuację w firmie nie tylko na kilka dni do przodu. Wiele opcji i możliwości ustawień sprawia, że będziesz mógł ustalić także długofalową działalność przedsiębiorstwa.

Przeczytaj również: Analiza sprzedaży

Jak zdobyć system zaopatrzenia Teneum?

Istnieje kilka firm, które zajmują się dystrybucją oprogramowania Teneum. Ten system informacyjny zaopatrzenia nie musi być jednak instalowany na jednym komputerze w firmie. Możesz wybrać wersję w chmurze i pracę na oprogramowaniu z dowolnego miejsca i wybranego urządzenia. Nie tylko pozwoli Ci to na lepszą ocenę zasobów, ale też szybszą reakcję w przypadku odwiedzin w magazynie. Dzięki oprogramowaniu w chmurze w proces zaopatrzenia może włączyć się więcej osób.

System zaopatrzenia Teneum w chmurze możesz pozyskać z CloudPort. Otrzymasz nie tylko dostęp do wersji systemu i wolnego miejsca na serwerach zewnętrznych. Uzyskasz także pomoc techniczną i dokładną instrukcję obsługi. Co ciekawe, nie musisz kupować w ciemno i wiązać się już na początku długoterminową umową. Ten system zaopatrzenia możesz przetestować przez 30 dni w swojej firmie całkowicie bez konsekwencji. Sprawdź już dziś, jakie możliwości daje oprogramowanie w Teneum w chmurze.


Zobacz inne artykuły