Chmura w biznesie

​Subiekt GT - kody kreskowe

​Subiekt GT - kody kreskowe
​Subiekt GT - kody kreskowe

W dodatku uda się najczęściej uniknąć różnych pomyłek – pojawiają się np. z uwagi na czynnik ludzki. Subiekt GT kod kreskowy znacznie ułatwia zarządzanie firmą, gwarantując czytelne oznakowanie towarów i opakowań.

​Kody kreskowe na fakturze ułatwiają rozliczenia i usprawniają obieg dokumentów

Subiekt GT kod kreskowy na fakturze to rozwiązanie, które usprawnia obieg dokumentów w firmie. Ponadto osoby, które zajmują się rozliczeniami finansowymi, nie mogą pomylić jednej faktury z inną, nawet jeśli wystawia się szereg takich dokumentów jednemu kontrahentowi w ciągu miesiąca. Korzystając z opcji Subiekt GT kod kreskowy na fakturze, można precyzyjnie zarządzać dokumentacją w przedsiębiorstwie.

Nie trzeba np. martwić się o to, że poszczególne rozliczenia tego typu trafią do niewłaściwego folderu, czy segregatora. W razie gdyby ponownie trzeba było sięgnąć do danej faktury, znalezienie jej zajmie maksymalnie pięć minut. Można ją bowiem wczytać do systemu, ponieważ będzie na niej widnieć kod kreskowy.

​Subiekt GT – bez kodów kreskowych ani rusz

Kody kreskowe to najszybsza forma oznakowania towaru, którą można zastosować praktycznie na każdym asortymencie. Niezależnie od tego, z jakiego materiału jest wykonany dany produkt, czy też, jakie są jego gabaryty, kod kreskowy zawsze udaje się przykleić do takiego przedmiotu, który znajduje się w ofercie sprzedażowej firmy.

​Odpowiednia konfiguracja oznaczeń w programie Subiekt GT kody kreskowe

Żeby móc wygodnie naklejać kody kreskowe, trzeba je najpierw właściwie przygotować. Potrzebny jest do tego np. program Subiekt GT kody kreskowe. Za jego pomocą można w komfortowy sposób przygotować oznaczenia tego typu profesjonalnie, które następnie będzie można wydrukować albo w firmie, albo zlecając tę czynność na zewnątrz niezależnej drukarni.

Opcja Subiekt GT kod kreskowy jest łatwo dostępna w Subiekcie. Niemniej trzeba dobrze znać to oprogramowanie, by szybko generować i edytować wprowadzone kody kreskowe do bazy danych Subiekta GT.

​Subiekt GT – kody kreskowe przydają się również w magazynie

Obecnie firma, która sprzedaje produkty pod swoją marką, ma swoje zaplecze magazynowe. Inną opcją pod tym względem może współpraca z podmiotem zewnętrznym, np. w formie leasingu, czy wynajmu. Zatem przedsiębiorca ściśle współpracuje z działem zajmującym się składowaniem i rozładowywaniem towarów.

Kody kreskowe można zastosować również w przestrzeni magazynowej, z czego będzie zadowolony przedsiębiorca i osoba nadzorująca pracę w magazynie. Obecność kodów kreskowych doceni także pracownik magazynu. Musi bowiem wiedzieć, gdzie dowieźć produkt i jak odnotować jego obecność w systemie magazynowym.

​Subiekt GT kod kreskowy – opcja dostępna również w chmurze

Wybierając opcję Subiekt GT kod kreskowy, można jeszcze efektywniej edytować wprowadzone kody, czy tworzyć i dodawać następne. Korzystając z oferty naszej firmy uda przeniesiesz środowisko Subiekt GT do wirtualnej chmury. W ten sposób generowanie kodów kreskowych będzie o wiele prostsze, łatwiej dostępne i widoczne, np. dla osób, które zajmują się wdrażaniem tych oznaczeń.


Zobacz inne artykuły