Podstawy

Subiekt GT - logo na fakturze

Subiekt GT - logo na fakturze
Subiekt GT - logo na fakturze

Dobrym pomysłem jest również logo na fakturze. Można je umieścić na takim dokumencie, korzystają z programu Subiekt GT.

​Subiekt GT logo – czy można je dostosować do konkretnych parametrów?

Faktura ma określone wymiary i nieraz pod wszystkimi danymi i wyliczeniami pozostaje większy lub mniejszy fragment pustej przestrzeni. Dlaczego by w tym miejscu nie dodać logo firmy? Może się ono zresztą pojawić w większych rozmiarach na froncie i w mniejszych po odwrotnej stronie faktury, jeśli wręcza się ją w formie wydruku.

Korzystając z opcji Subiekt GT logo, można dostosować znak firmowy do konkretnych parametrów faktury. Dzięki temu udaje się zachować spójność wizerunkową w przedsiębiorstwie i to już w firmie, a nie w działaniach poza nią.

Spójność ta wzbudza wyłącznie dobre skojarzenia, ponieważ logo na fakturze w Subiekcie ma odpowiednie wymiary. W ten sposób dokument ten wygląda profesjonalnie – logo jest widoczne, jednak nie dominuje treści, które są najbardziej istotne dla osoby, która chciałaby otrzymać fakturę.

​Subiekt GT – logo na fakturze można dopasować pod względem długości

Wybierając program Subiekt GT, logo na fakturze może wyglądać zawsze tak samo dobrze, jak np. na oficjalnej stronie internetowej firmy. Jak tego dokonać? Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, która jest związana z tworzeniem faktury, np. edycję długości nazwy towaru.

Standardowo nazwa ta może mieć nie więcej niż 50 znaków, ale może być krótsza lub mieć maksymalnie 255 znaków. Nieraz poprzez skrócenie nazwy towaru, udaje się znaleźć dodatkową przestrzeń, w której uda się umieścić logo na fakturze w Subiekcie GT.

​Logo na fakturze i innych dokumentach w Subiekcie GT

Warto dodać, że logo może pojawić się nie tylko na fakturach, które wystawia się w firmie. Równie dobrze można je dołączyć do każdego innego dokumentu, jaki przedsiębiorstwo wysyła swoim klientom, potencjalnym zainteresowanym lub partnerom biznesowym.

Co prawda opcja Subiekt GT logo na fakturze kojarzy się głównie z zamieszczaniem znaku firmowego właśnie na dokumentach rozliczeniowych. Niemniej można z niej korzystać także wtedy, gdy ważne jest, by wysłać do klienta wiadomość, która zawiera informację np. o zmianie adresu siedziby firmy. Na takim dokumencie może pojawić się logo w widocznym miejscu. Dzięki temu klient od razu wie, od kogo otrzymał korespondencję.

Warto dodać, że logo może pojawić się nie tylko na wydrukach, ale również i na plikach cyfrowych, których wysyła się coraz więcej. Dodanie takiego detalu jest łatwe i szybkie, gdy korzysta się z rozwiązania logo na fakturze w Subiekcie GT.

​Umieszczenie logo na fakturze w Subiekcie GT w chmurze

Dołączanie logo do faktury w Subiekcie GT może być jeszcze prostsze i bardziej komfortowe. Wystarczy skorzystać z Subiekta GT logo w chmurze. Sprawdź naszą ofertę, dzięki której opcja umieszczenia Subiekt GT logo na fakturze będzie dostępna zdalnie i online 24/7. CloudPort zajmuje się wdrażaniem oprogramowania firmowego takiego jak Subiekt GT w środowisku wirtualnej chmury. Rozwiązanie to np. odciąża urządzenia firmowe, dzięki czemu przedsiębiorcy nie muszą już inwestować w dedykowany serwer.


Zobacz inne artykuły