Chmura w biznesie

Comarch ERP Optima w chmurze

Comarch ERP Optima w chmurze
Comarch ERP Optima w chmurze

Przeniesienie systemu do chmury daje przedsiębiorcom wiele korzyści, niezależnie, czy mowa tu o świeżo upieczonych posiadaczach działalności, czy zaprawionych w bojach handlowcach. Przede wszystkim środowisko chmurowe pozwala na zachowanie oszczędności, wynikających z redukcji kosztów związanych z utrzymaniem fizycznego serwera. Poza tym zapewnia komfort pracy na urządzeniach mobilnych, którego na próżno szukać w standardowych systemach. Znakomicie sprawdza się podczas delegowania zadań i pracy zdalnej, bo oprogramowanie można obsługiwać z każdego miejsca na świecie. Przedstawiamy Comarch ERP Optima w chmurze, czyli oprogramowanie ERP o szerokich zastosowaniach dla małych i średnich firm. Poznaj funkcje systemu Comarch ERP Optima, cennik usług i opinie użytkowników.

Comarch ERP Optima w chmurze - dlaczego warto przejść na wersję cloud?

Modułowy układ i łatwy dostęp do bazy danych na każdym stanowisku pracy to tylko niektóre korzyści wynikające z wyboru programu Comarch ERP Optima. Wiele osób rozważa skorzystania ze środowiska chmurowego. Miesięczne płatności abonamentowe, brak dodatkowych kosztów wdrożenia, oszczędność czasu i stała opieka konsultantów to ważne wyróżniki tego rozwiązania. Dodajmy, że Comarch ERP Optima online to usługa zapewniająca najwyższe bezpieczeństwo danych. Chmury są narażone na ataki hakerów tylko w bardzo niewielkim stopniu, a do są mniej awaryjne niż serwery w wersji fizycznej. W przypadku rozwiązań chmurowych pełną odpowiedzialność za ochronę danych i sprawne działanie sprzętu biorą na siebie firmy zewnętrzne, dzięki którym właściciele firm mogą spać spokojnie. Samo przejście na wersję cloud jest korzystniejsze finansowo, niż utrzymywanie serwera i zakup licencji na oprogramowanie. Jest także bardziej elastyczne, pozwalając dopasować serwer do własnych wymagań i potrzeb. W opcjach systemu znajdziemy takie segmenty jak księgowość, handel i magazyn, płace i kadry, rozwiązania stworzone dla biur rachunkowych, sprzedaż w internecie, CRM (narzędzia do budowania kontaktów z klientami), dział raportu i analizy, pakiet aplikacji na smartfon i tablet oraz bankowość i finanse. Każdy moduł możesz zaimplementować u siebie. Rozległe funkcje dzięki dopasowaniu zamienią potężny ERP w dedykowany system dla każdego.

Comarch ERP Optima chmura - cennik

Comarch ERP Optima online jest ofertą atrakcyjną cenowo, za sprawą wspomnianego abonamentu. Wypróbuj program Comarch ERP Optima Chmura. Cennik dostępny jest na stronie producenta, a kalkulator ERP w internecie. Oblicz samodzielnie wartość usług, wypełniając poszczególne pola formularza i dowiedz się wszystkiego na temat wysokości inwestycji. Przed zamówieniem abonamentu koniecznie zadzwoń do specjalistów i uzgodnij wszystkie szczegóły. Jeśli chodzi o oprogramowanie Comarch ERP Optima Chmura, cennik abonamentu to z pewnością kolejny plus systemu. Stosunek ceny do jakości jest w tym przypadku zadowalający. 

Comarch ERP Optima w chmurze opinie

Systemy dla firm to przedmiot dyskusji użytkowników od wielu lat. Comarch ERP Optima online, podobnie jak enova365 to platformy o szerokim zastosowaniu w firmie. Comarch Optima w chmurze opinie ma na ogół pozytywne, a wszystko za sprawą ogromu możliwości, kontrastujący z niskimi wymaganiami sprzętowymi. W odróżnieniu od programów w pudełku do sprawnego działania wystarczy tu jedynie komputer lub laptop z systemem Windows 7 lub wyższym i podłączenie do internetu. Comarch działa sprawnie i szybko, dzięki czemu możemy go uznać za solidny. Podczas codziennego korzystania z platformy nie pojawiają się błędy systemowe. Jako wady oprogramowania użytkownicy podają trudność w obsłudze, brak funkcji dostępnych u konkurencji i dużo wymaganych kroków potrzebnych do realizacji zadań. Pochwalić należy natomiast profesjonalne wsparcie techniczne, potrzebne w przypadku ewentualnych problemów użytkowników.

Jeśli chodzi o Comarch Optima online, opinie są  wyznacznikiem wysokiej jakości produktu. Trzeba dodać, że coraz większa liczba użytkowników chwali sobie rozwiązania chmurowe, które można uznać za coraz powszechniejsze w branży IT. Zobacz też naszych partnerów z Wrocławia oraz innych miast, którzy pomogą Ci wdrożyć te oprogramowanie w twojej firmie. 


Zobacz inne artykuły