Podstawy

​Subiekt GT - API

​Subiekt GT - API
​Subiekt GT - API

W związku z tym pomocne są aplikacje mobilne, dzięki którym można uruchomić dany program jednym kliknięciem. Takie działanie ułatwia przeniesienie firmy do chmury. Dowiedz się wszystkiego na temat Subiekta GT API. 

Integracja Subiekt GT API

Aby Subiekt GT API działał poprawnie, należy do integracji wykorzystać Sferę GT. Rozszerzenie znacznie poprawia funkcjonalność Subiekta. Jeżeli rozwiązanie obsługuje Sferę, na serwerze, na którym znajduje się Subiekt instalujemy dodatek, łączący się z aplikacją lub serwisem klienta. Dzięki temu Subiekt może sprawnie działań. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy zajmującej się wdrożeniem, marka Cloudport by Itmation razem z Sellintegro zajmuje się połączeniami Subiekta z eCommerce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czekamy na Twój kontakt.

Przeczytaj: Subiekt - faktura w euro

​Subiekt GT API dokumentacja – czy plikami firmowymi można zarządzać mobilnie?

Przechowywanie dokumentacji w firmie to nieraz nie lada wyzwanie. Szczególnie może być to trudne, gdy mówimy o instytucji rozwijającej się w sposób dynamiczny bądź też o firmie średniego, czy dużego kalibru.

W takich działalnościach gospodarczych liczy się nie tylko katalogowanie i archiwizowanie dokumentacji. Ważne jest również, by dane, które są dostępne np. na różnych fakturach, nie dostały się w niepowołane ręce. Z drugiej strony każdy pracownik firmy, który zajmuje się finansami, chciałby mieć jak najszybszy i najłatwiejszy dostęp do takich dokumentów, czy plików cyfrowych.

Korzystając z rozwiązania Subiekt GT API dokumentacja, można efektywnie i bezpiecznie organizować wszystkie pliki związane z prowadzeniem firmy. Jednak by było to możliwe, trzeba najpierw mieć dostęp do aplikacji mobilnej, która jest odpowiednikiem tradycyjnego oprogramowania Subiekt GT.

​Subiekt GT API – możliwości aplikacji mobilnej

Wybierając aplikację Subiekt GT API, można korzystać z programu przeznaczonego dla biznesu Subiekt GT z dowolnego, przenośnego urządzenia. Najczęściej jest ona kompatybilna głównie z systemem Android, czyli z najpopularniejszym oprogramowaniem, z jakim można się spotkać, korzystając na przykład ze smartfona.

Podstawowe opcje, które wpisują się w możliwości aplikacji mobilnej przeznaczonej dla użytkowników programu Subiekt GT, dotyczą m.in.:

  • sprzedaży towarów,

  • zarządzania produktami,

  • obsługą magazynu,

  • tworzenie bazy danej i kolejnych rekordów, odnoszących się do kontrahentów,

  • zarządzanie presselingiem (obowiązki przedstawiciela handlowego).

Może zainteresować Cię również: Subiekt - hasło szefa

​Subiekt GT API dokumentacja – operacje związane z plikami firmowymi

Korzystając z aplikacji Subiekt GT API dokumentacja, można wykonywać wiele czynności usprawniających prowadzenie biznesu. Przede wszystkim udaje się w łatwy sposób eksportować pliki i przesyłać je, na przykład do konkretnej osoby pracującej w firmie. Taka opcja przydaje się, gdy np. planuje się dalszy rozwój firmy. Poprzez eksport plików można precyzyjnie wytyczyć ścieżkę dalszego rozwoju biznesu. Pomagają w tym m.in. różnego rodzaju raporty i analizy, które sporządza dział finansów.

Za pomocą aplikacji Subiekt GT API udaje się również systematycznie sporządzać repliki dokumentów. W ten sposób można zadbać o bezpieczeństwo danych, których odzyskanie mogłoby być niemożliwe, gdyby doszło do poważnej awarii systemu.

​Jak skorzystać z aplikacji Subiekt GT API?

Najlepiej wybrać tę, którą przygotuje firma zajmująca się na co dzień obsługą programu Subiekt GT. Najlepiej taką firmę, która również specjalizuje się we wdrożeniach tego oprogramowania w przedsiębiorstwach. Odkryj nasze systemy dla firm. Oferujemy komfortowe rozwiązania związane z programem Subiekt GT, dostępne w chmurze – z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.


Zobacz inne artykuły