Jednym z programów, które warto poznać, jest platforma R2faktury przeznaczona do obsługi sprzedaży i magazynu. Jego zaletami są relatywnie niska cena, łatwość wdrożenia oraz prosta i intuicyjna obsługa. Czy mimo tych atutów faktycznie warto wdrożyć u siebie R2faktury? Poznaj naszą analizę, by samodzielnie wyciągnąć wnioski.

R2faktury - do czego można go użyć?

Program R2faktury polecamy przedsiębiorcom, którzy w swoich obowiązkach mają sprawdzanie stanów magazynowych, działania marketingowe, zamawianie materiałów, spotkania z partnerami biznesowymi oraz kontrolę rozliczeń. Za pomocą programu stworzysz fakturę i wyślesz ją bezpośrednio do klienta. Praktyczny program oszczędzi czas potrzebny na przygotowanie dokumentów, eliminuje ryzyko popełnienia błędu na wszystkich etapach pracy, a co najważniejsze pozwala zredukować koszty prowadzenia działalności. Zaawansowana automatyzacja z pewnością wpływa na osiąganie postępów w pracy. R2faktury zapewnia łatwy wgląd do dokumentów i optymalizację procesów sprzedażowych. Co więcej, rozliczanie płatności przy pomocy raportów skarbowych i bankowych jest tu intuicyjne i przejrzyste. Platforma marki Reset2 pozwala na wystawienie dokumentów magazynowych, takich jak PZ, MM, WZ, RW i PR. Grupą docelową produktu R2faktury są osoby samozatrudnione, a także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Więcej: R2Księga - program do prowadzenia KPiR

Program R2faktury - opinie klientów

R2faktury to platforma ceniona przez użytkowników, którzy posiadają małe przedsiębiorstwa. Firmy zatrudniające kilka osób z całą pewnością skorzystają z funkcjonalności programu R2faktury. Opinie klientów na temat systemu są więc pozytywne. Dla osób prowadzących mały biznes inwestycja w program R2faktury jest świetną alternatywą dla korzystania z usług księgowych. Za prowadzeniem rozliczeń samodzielnie przemawia aspekt ekonomiczny, ponieważ jest ono znacznie tańsze. Wymaga jednak podstawowej wiedzy i doświadczenia. Przedsiębiorcy doceniają przede wszystkim kompleksowe działanie programu, wsparcie operacji na dokumentach magazynowych i integrację z drukarkami fiskalnymi. Program R2faktury opinie opiera przede wszystkim na niezawodności. Można na nim pracować bez awarii przez długie lata. Na jego korzyść przemawiają także cykliczne aktualizacje, mające za zadanie usprawnić działanie całego systemu. Czy pomimo tych zalet program R2faktury jest jedynym słusznym wyborem? 

Zobacz także: W czym pomoże Ci Shoper?

R2faktury a inne programy marki Reset2 - zestawienie

Chociaż system R2faktury opinie ma zadowalające, warto rozważyć zakup innych produktów tej marki. Z możliwościami R2faktury pokrywa się funkcjonalność systemu R2firma, który dodatkowo posiada opcje dostępne w programie R2księga i R2fk. Połączenie wielu rozwiązań w jedno dało znakomite oprogramowanie w przystępnej cenie. Jeśli szukasz rozwiązania do kompleksowego prowadzenia magazynu, faktur i finansów, R2firma spełni te zadania znakomicie. W przeciwieństwie do R2faktury jest przeznaczona także dla średnich firm, co nie oznacza, że nie sprawdzi się także w małej działalności. Program R2firma jest stworzony na miarę oczekiwań klientów, dlatego można dostosować do potrzeb każdej firmy i specyfiki danej branży. Również tutaj szczególny nacisk położono na łatwość obsługi i dużą liczbę funkcji. Warto stawiać na sprawdzone systemy dla firm, które wykorzystają pełen potencjał działalności. Polecamy także rozważyć przejście z R2faktury na R2firma, którego funkcjonalność jest znacznie szersza. Przetestuj również R2płatnik w chmurze