Podstawy

​Subiekt GT - numeracja faktur

​Subiekt GT - numeracja faktur
​Subiekt GT - numeracja faktur

Pomaga w tym funkcjonalność Subiekt GT numeracja faktur. Jak komfortowo numerować faktury? Jakie są korzyści wynikające z takich oznaczeń faktur w biznesie?

​Do czego przydaje się numeracja faktur w firmie?

Numeracja faktur w przedsiębiorstwie pozwala zachować chronologię, która jest niezbędna w danym okresie rozliczeniowym. Faktury można numerować na wiele sposobów, nadając im numery od pierwszego, gdy rozpoczyna się kolejny miesiąc, czy rok albo ustawiając numer jeden na fakturze, którą wystawia się w firmie po raz pierwszy.

Oprócz sposobu nadawania numeru można również uwzględnić, jakie dodatkowe informacje powinny się znaleźć na fakturze wraz z konkretną liczbą. Standardowo obok numeru faktury pojawia się aktualny miesiąc i rok. Jednak nie trzeba się ograniczać tylko do takich podstawowych danych, jeśli chodzi o numerację faktur. Równie dobrze można podać numer, który jest np. przypisany do konkretnego klienta, czy dotyczący określonego zamówienia.

Przeczytaj również: Cena kartotekowa w Subiekcie GT

​Jak ustawić numerację faktur? Najlepiej za pomocą programu Subiekt GT

Subiekt GT numeracja faktur to jeden z najszybszych i najwygodniejszych sposobów, w jaki można zapanować nad mnożącymi się fakturami w firmie. Nie tylko powyższe rozwiązania są możliwe w programie Subiekt GT, ale również udaje się ustawić numerację według swoich indywidualnych preferencji.

Doceni to każdy biznesmen, który chciałby prowadzić swoją firmę dokładnie tak, jak mu jest najwygodniej. W każdym przedsiębiorstwie obowiązuje bowiem indywidualnie opracowany regulamin. Faktury są jednym z jego składowych elementów, wpisujących się w rozliczenia finansowe w firmie.

​Dlaczego warto wybrać Subiekt GT do numerowania faktur?

Subiekt GT to idealny program, jeśli chodzi o numerację faktur. Dlaczego? Ponieważ zawierają się w nim praktycznie wszystkie rozwiązania i funkcjonalności, jakie tylko mogą być potrzebne w firmie. Niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje firma, a także ile zatrudnia pracowników, program ten sprawdzi się za każdym razem i na każdym etapie rozwoju danej instytucji.

Inwestując w Subiekt GT, nie trzeba już w dalszym terminie obciążać firmowego budżetu dodatkowym podprogramem, który przydałby się, gdy trzeba by było opracować efektywny sposób zarządzania fakturami.

Sprawdź: Subiekt GT - zaokrąglanie cen

​Subiekt GT numerowanie faktur w chmurze

Czy opcja Subiekt GT numerowanie faktur może być jeszcze bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu? Okazuje się, że tak, jeśli tylko przedsiębiorca zdecyduje się na korzystanie z niej w wirtualnej chmurze. Takie rozwiązanie sprawia, że numeracja faktur jest dostępna na dowolnym urządzeniu, również mobilnym.

​Jak wdrożyć numerację faktur w chmurze?

Subiekt GT w chmurze sprawia, że z numerowania faktur można korzystać nie tylko w biurze, ale również zdalnie. Pracownik zajmujący się fakturami za pomocą Subiekta GT jest poza firmą? Wystarczy się z nim skontaktować, by już po chwili udało się odpowiednio skonfigurować wystawianie faktur. 


Zobacz inne artykuły