Chmura w biznesie

Czy warto kupić program Gratyfikant GT?

Czy warto kupić program Gratyfikant GT?
Czy warto kupić program Gratyfikant GT?

Nowoczesny system kadrowo płacowy może na dobre zmienić Twoje podejście do biznesu. Gratyfikant GT to rozbudowany program dla działu kadr i płac pozwalający na prowadzenie ewidencji, wystawianie różnego rodzaju umów, rejestrację wypłat oraz obsługę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i wystawianie deklaracji skarbowych. System Gratyfikant jest zintegrowany z programami księgowymi linii InsERT, do których należy Rachmistrz GT oraz Rewizor GT. Odkryj platformę do prowadzenia księgowości, która spełni Twoje wymagania. Zobacz co potrafi Gratyfikant. Demo pozwoli Ci poznać go bliżej!

Gratyfikant GT - do czego służy?

Pośród produktów marki Insert, Gratyfikant wart jest uwagi ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Systemy dla firm ułatwiają prowadzenie działań kadrowych i pozwalają automatyzację wielu czynności. Do najważniejszych możliwości programu Gratyfikant GT możemy zaliczyć:

- model wynagrodzeń dostosowany do firmy,

- szczegółowa ewidencja pracowników,

- ewidencjonowanie umów o pracę,

- planowanie zadań i określenie czasu pracy,

- obsługa umów,

- rejestrowanie czasu pracy pracowników,

- definiowanie list oraz zestawów płacowych,

- naliczanie oraz generowanie deklaracji skarbowych, takich jak PIT-4, PIT-4R,PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40,

- obsługa deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA).

Sprawdź: Ranking programów kadrowo-płacowych

Rozszerzenia programu marki InsERT? Gratyfikant w różnych opcjach

Gratyfikant to program, który sprawdzi się w biurach rachunkowych, a także u osób, które zawodowo zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi. Jeśli chodzi o wielkość działalności, Gratyfikant GT został stworzony z myślą o firmach małych i średnich. Dzięki wielu rozszerzeniom można go dopasować do charakterystyki własnej branży, tym samym poprawiając efektywność działań. Dzięki dodatkom przygotowanym przez firmę InsERT Gratyfikant może znacznie więcej! Dostępne rozszerzenia to:

- Plus niebieski dla InsERT GT - wspomaga operacje magazynowe,

- Plus zielony dla InsERT GT - wspomaga obsługę towaru i dokumentów,

- Plus czerwony dla InsERT GT - wspomaga operację bankowe i generowanie dokumentów handlowych.

Nietypowym wymaganiom klientów sprostał dodatek Sfera dla Gratyfikanta GT - czyli środowisko do tworzenia specjalistycznych rozwiązań. Rozszerzenie pozwala na współpracę z Gratyfikanta GT z dostępnymi rejestratorami czasu pracy, definiowanie składników płacowych, elastyczność rozwiązań, a także generowanie zbiorczych operacji zamiast jednorazowych sesji. Sfera dla Gratyfikanta GT to oszczędność czasu i wiele ułatwień. Działanie systemu Gratyfikant GT można wspomóc programem InsERT dla biur rachunkowych i doradców podatkowych, który ułatwia prowadzenia księgowości, czynności związane z doradztwem podatkowym oraz czynności biegłego rewidenta. Wszystkie propozycje są w pełni legalne i zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi.

Zobacz: R2księga - program do prowadzenia KPiR

Gratyfikant, a inne programy z linii InsERT - integracja

Warto postawić na integrację oprogramowania w obrębie jednej marki. Jeśli używasz platformy Gratyfikant GT, w łatwy sposób możesz wspomóc jej działanie. Polecamy zaopatrzyć się w inne programy finansowo-księgowe marki InsERT. Gdy do zestawu dołączysz system Rachmistrz GT, zyskasz możliwość prowadzenia księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego. Rachmistrz jest przeznaczony do obsługi uproszczonej księgowości. Z kolei Rewizor GT to platforma, która pozwala na prowadzenie działań finansowo-księgowych. Zarządzanie kadrami, finansami i księgowością nigdy nie było tak proste. Integracja programów zapewnia o wiele więcej funkcji, a przy tym sprawne działanie. Pobierz bezpłatny Gratyfikant Demo i przekonaj się, co potrafi ten program.


Zobacz inne artykuły