Podstawy

Subiekt VPN

Subiekt VPN
Subiekt VPN

Wraz z postępem technologicznym, zmieniającą się rzeczywistością, Subiekt GT również ewoluuje na przestrzeni lat. Teraz można z niego korzystać mobilnie, w czym pomocne jest m.in. połączenie z siecią VPN. Jakie są możliwości, gdy użytkuje się Subiekt właśnie w ten sposób?

Przeczytaj: Subiekt GT - kasa fiskalna

VPN dla Subiekta – czy warto z niego skorzystać?

Subiekt GT? Połączenie VPN? Mogłoby się wydawać, że jest tyle funkcjonalności w tym programie, że sieć VPN nie jest już do niczego potrzebna. Jednak za pomocą sieci VPN korzystanie z Subiekta jest jeszcze bardziej komfortowe. Czy natomiast jest potrzebne?

Otóż gdy weźmie się pod uwagę Subiekta GT, konfigurację VPN i odpowiednio ustawi to oprogramowanie, można zyskać wiele. Jednak użytkownicy zyskają jeszcze więcej przechodząc do chmury, która daje oszczędność oraz zupełnie nowe możliwości.

Ktoś chciałby zjeść posiłek poza biurem, np. w restauracji, czy napić się herbaty w kawiarni? Subiekt GT z VPN jest wtedy cały czas dostępny. Wirtualne środowisko jest jednak zdecydowanie lepsze, ponieważ daje możliwość pracy w każdym miejscu na świecie, które jest wyposażone w dostęp do internetu.

Szczególnie zadowoleni z takiego rozwiązania mogą być osoby, które regularnie pracują poza biurem, np. w terenie. Często wtedy mogą pozyskiwać nowych klientów, czy prowadzić spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi, czym zajmują się m.in. handlowcy, jak i managerowie.

Zobacz również: Homebanking Subiekt

Subiekt GT – połączenie z VPN. Czy to się opłaca?

Powodem, dla którego warto rozważyć użytkowanie Subiekta GT z VPN są mniejsze koszty.  Wybierając właśnie tę sieć, nie trzeba martwić się o jakieś przestoje, problemy z transmisją danych, czy z szybkością, z jaką ładuje się ten program. Warto dodać, że jeszcze większe oszczędności daje przejście do chmury, która pozwala uniknąć opłat związanych z utrzymaniem serwera. Rozwiązania chmurowe sprawia, że program ten działa praktycznie bez zarzutu, a wszelkie operacje, jakie trzeba wykonać przy jego pomocy, realizuje się naprawdę szybko i bez zwłoki.

Subiekt GT z VPN a rentowność firmy

W ten sposób Subiekt GT z połączeniem VPN jest funkcjonalnością, która ma olbrzymie znaczenie dla rentowności biznesu. Im szybciej i bardziej bezproblemowo udaje się wykonywać poszczególne zadania, tym lepsza jest obsługa klienta. Jak wiadomo, zarówno negatywne opinie partnerów, jak i tak zwane wymuszone „okienka” w pracy przyczyniają się najczęściej do znacznych strat finansowych.

Niezadowoleni klienci mogą zszargać dobry wizerunek firmy, którego naprawienie wymaga nieraz wyłożenia dodatkowych środków finansowych na działania marketingowe, by zażegnać „burzę”. Ponadto sam niekorzystny wizerunek sprawia, że firma traci kapitał, który mogłaby zarobić. Dodatkowo jej oferta cieszy się mniejszym zainteresowaniem i zaufaniem.

Przejście do chmury pozwala uniknąć podobnych problemów i skupić się na rozwoju biznesu. Dbałość o takie detale jest więc szczególnie ważna.

Subiekt GT – konfiguracja VPN nie musi być trudna

Twoja firma korzysta z Subiekta GT? Konfiguracja z VPN jest Ci potrzebna? Może się okazać, że takie działanie uda się wykonać bez korzystania z pomocy fachowca z zewnątrz. W przedsiębiorstwie użytkuje się np. urządzenia, które mają system Windows? Konfigurację połączenia możesz wykonać samodzielnie. 

My rekomendujemy jednak przejście do chmury, która wykona specjalistyczne operacje i wykorzysta sieć VPN do konfigurowania drukarek fiskalnych. Kompetentny partner wdrożeniowy wykona prace w przeciągu kilku dni, udostępniając gotowe, wirtualne środowisko do pracy.

Subiekt GT w chmurze

Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Subiekta GT w wersji cloud, oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji projektu. Wirtualne środowisko jest zdecydowanie lepsze niż sieć VPN i daje użytkownikom więcej możliwości. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Sprawdź naszych partnerów tj. APE Bernadeta PujszoEMSYS Sp. z o.o.C4IT Paweł GoździaszekUNIWERS.COMAvant-ITVigo-WrocławINFORTES Sp. z o.o.

 


Zobacz inne artykuły