Poza wersją tradycyjną, przeznaczoną na komputery stacjonarne i laptopy, można również zdecydować się na Subiekta na komórki za pomocą wygodnej chmury danych. Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w każdej działalności gospodarczej?

Sprawdź: Subiekt GT - kopia bazy danych

Kto najczęściej będzie korzystać z Subiekta na mobile?

W firmie najczęściej wybiera się program Subiekt na telefon z myślą o usprawnieniu pracy przedstawiciela handlowego. Osoba ta pracuje w terenie i zanim mogłaby skorzystać z mobilnej wersji oprogramowania Subiekt, jej działania ograniczałyby się jedynie do zachęcania odbiorcy do skorzystania z oferty poprzez oficjalną stronę firmową.

Natomiast w momencie, gdy mobilny Subiekt byłby dostępny dla handlowców, równie dobrze osoba ta mogłaby przyjmować zamówienia, czy nawet je realizować, będąc poza firmą. Dzięki temu odbiorca mógłby skorzystać z oferty w momencie, kiedy faktycznie jest nią zainteresowany. 

Subiekt w chmurze daje możliwość wygodnej pracy zdalnej na smartfonie i każdym innym urządzeniu mobilnym, wyposażonym w dostęp do internetu. Dokonanie operacji na laptopie podczas podróży służbowych to duże ułatwienie dla osób wyjeżdżających w trasy.

Jakie są możliwości Subiekta na komórki i inne urządzenia mobilne?

Czy Subiekt na mobile w chmurze ma dokładnie takie same funkcje, jak Subiekt GT na komputer stacjonarny? Możliwości wersji mobilnej tego oprogramowania są dokładnie takie same. W wersji mobilnej można korzystać, gdy ma się dostęp do sieci. Zamówienie da się zrealizować w Subiekcie na komórki zaraz po tym, gdy w telefonie będzie można skorzystać z Internetu.

Jeśli chodzi o funkcje, które są dostępne na subiekcie przeznaczonym dla urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych, to warto wspomnieć m.in. o:

·         dostępności do informacji o produktach (np. do cennika),

·         dodawaniu i edytowaniu danych o kontrahentach,

·         wystawianiu zamówień,

·         sporządzaniu rachunków.

Zobacz także: Subiekt GT - skróty klawiszowe

Dlaczego warto zdecydować się na mobilnego Subiekta?

Prostota obsługi

Mobilna wersja programu Subiekt jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Decydując się zatem na udostępnienie mobilnego Subiekta swoim pracownikom, nie trzeba wydawać dodatkowych środków na szkolenie. Warto dodać, że wersja na urządzenia mobilne jest wyjątkowo „lekka”, dlatego jej instalacja zajmuje niewiele czasu i miejsca, jeśli chodzi o pamięć dostępną na smartfonie.

Synchronizacja

Warto również wspomnieć o możliwości synchronizacji Subiekta na urządzeniu mobilnym. Dzięki niemu uda się skorelować z tym programem w wersji tradycyjnej, czyli stacjonarnej. Łatwo uda się też powiązać mobilną implementację z Subiektem GT, z którego korzysta się w chmurze.

Szeroki wariant dostępnych funkcjonalności

Przedstawiciel handlowy pracujący w danej firmie może też raz po raz zadawać sobie pytanie, jak do tej pory obchodził się bez Subiekta w wersji mobilnej. Szczególnie jeśli zwróci uwagę na wymienione wyżej funkcjonalności, które znacznie usprawniają jego codzienne obowiązki.

Mobilny Subiekt na wielu komórkach firmowych

Subiekt na telefon w wersji cloud to duża wygoda. Można ją zainstalować praktycznie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Może się okazać, że w firmie warto by nie tylko przedstawiciel handlowy korzystał z takiej opcji, ale osoby wyjeżdżające w delegacje lub pracujące w trybie home office. Dlatego można wdrożyć mobilną wersję Subiekta praktycznie w ciągu jednego dnia – tak naprawdę działanie to nie powinno zająć więcej niż maksymalnie godzinę.

Dostępny Subiekt na komórki to lepsze wyniki sprzedaży

Korzystając z Subiekta na komórki, można się spodziewać, że firma odnotuje znacznie lepsze wyniki sprzedażowe niż do tej pory. Klienci mogą bowiem składać zamówienie dokładnie w momencie, kiedy naprawdę tego chcą. Przedstawiciel handlowy jest pod ręką i może sfinalizować transakcję na miejscu, gdyż subiekt w wersji mobilnej ma wbudowaną taką funkcjonalność.

Subiekt na smartfona skonfigurowany z Subiektem w chmurze

Coraz więcej firm korzysta m.in. z usług, by można było wygodnie i szybko zarządzać biznesem przy pomocy Subiekta dostępnego w chmurze. CloudPort to firma, która dostosowuje m.in. Subiekta GT w chmurze do środowiska IT, jakie użytkuje się w konkretnym przedsiębiorstwie.

Dzięki dopasowaniu systemów dla firm Cloudport bez problemu wdroży wybraną platformę. Dzięki temu każdy pracownik w firmy ma w zasięgu ręki wszystkie moduły, jakie umożliwiają profesjonalne zarządzanie biznesem.