Wdrożenia

Zalety programu Symfonia Handel

Zalety programu Symfonia Handel

Sage Symfonia Handel – przejrzystość i wygoda obsługi

Dlaczego program Symfonia Handel zyskał sobie tak wielu użytkowników? Bo podobnie jak pozostałe programy wchodzące w skład pakietu Sage Symfonia, jest po prostu przystępny i prosty w obsłudze! Czytelny i przejrzysty interfejs programu zachęca do poznawania kolejnych funkcji – te z kolei są dostosowane do modelu funkcjonowania danego przedsiębiorstwa dzięki szerokim możliwościom personalizacyjnym programu. Symfonia już w 1995 roku wyróżniała się jako jeden z przyjemniejszych dla oka programów do zarządzania firmą i w tej sferze nic się przez prawie trzy dekady nie zmieniło. Zmieniło się natomiast wiele pod względem oferowanych możliwości – oprogramowanie Symfonia idzie z duchem czasu i wraz z postępem cyfrowej rewolucji, dodaje kolejne funkcje usprawniające program.

Sage Symfonia Handel – funkcje podstawowe

Podstawowe funkcje Programu Sage Symfonia Handel pozwalają na kompleksową obsługę procesów sprzedażowych:

 • pełna obsługa sprzedaży i zakupu

 • współpraca z drukarkami fiskalnymi, kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych

 • obsługa rozliczeń podatku VAT

 • pełna ewidencja stanów magazynowych

 • generowanie raportów i dokumentów sprzedażowych

 • obsługa przelewów elektronicznych

 • planowanie i prowadzenie polityki sprzedaży

 • współpraca z pozostałymi programami Sage Symfonia – na przykład Symfonia Kadry i Płace czy Symfonia Zarządzanie Produkcją

Zalety programu Sage Symfonia Handel:

Obok funkcji chcielibyśmy wymienić największe zalety programu Symfonia Handel. Wspomnieliśmy już o jego przejrzystym interfejsie – z pewnością nie odstraszy on użytkowników mających pierwszą styczność z tym programem. Jednakże to nie szata graficzna zdobi program a jego funkcjonalność i możliwości, dlatego chcielibyśmy dodać, że:

 • Korzystając z programu Symfonia Handel, zawsze handlujesz zgodnie z prawem. Kolejne aktualizacje programu dostosowują jego działanie i możliwości do aktualnie panujących przepisów – co jest niezwykle istotne, biorąc pod uwagę częstotliwość nowelizacji polskiego prawa podatkowego.

 • Wdrażanie – duże możliwości dostosowania modelu działania programu Symfonia Handel do specyfiki funkcjonowania firmy. W programie możesz odwzorować całą strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa, generować dokumenty wewnętrzne i sprawować kontrolę nad poszczególnymi procesami wewnętrznymi. Proces wdrożenia jest dosyć delikatną kwestią – to od niego w dużej mierze zależy, czy program w dalszym ciągu będzie intuicyjny i wygodny w obsłudze, czy stanie się topornym narzędziem unikanym przez pracowników. Dlatego proces ten najlepiej przeprowadzić we współpracy z fachowcem – zobacz jak wiele możesz zyskać dzięki wdrożeniu systemu ERP z CloudPort.

 • Wsparcie firmy Sage dla użytkowników programu Symfonia Handel. Instrukcja na stronie producenta jest prosta i czytelna jak sam program więc na jej podstawie użytkownik może z łatwością poruszać się po funkcjach programu.

 • Bezpieczna i wygodna wymiana faktur elektronicznych z kilkoma kontrahentami jednocześnie i bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego dzięki współpracy programu z platformą www.miedzyfirmami.pl.

Symfonia Handel – Cena

Program Symfonia Handel dostępny jest na stronie producenta w kilku wersjach, które sprzedawane są w rocznych abonamentach. Najbardziej podstawowy abonament kosztuje około 400zł i umożliwia obsługę jedno oddziałowej firmy z kartoteką do 1000 towarów lub usług oraz wspiera przeprowadzanie standardowych procesów biznesowych. Jak dokładniej poznać możliwości programu Symfonia Handel? Demo programu pozwala na założenie profilu firmy demonstracyjnej, dzięki czemu użytkownik może przekonać się w praktyce, o prostocie obsługi tego programu. Bardziej rozbudowane pakiety dostępne są w rocznych abonamentach w cenie około 1000zł – w zamian otrzymujemy profesjonalne narzędzie obsługujące wielodziałowe przedsiębiorstwa, stwarzające ogromne możliwości analityczne i umożliwiające personalizację i dostosowywanie funkcji do specyfiki działania danej firmy.

 


Zobacz inne artykuły