Chmura w biznesie

Subiekt GT - wymagania sprzętowe

Subiekt GT - wymagania sprzętowe
Programy wspierające księgowość to podstawa sprawnego i rzetelnego rozliczania wydatków firmowych - sprawdź wymagania Subiekta.

Programy wspierające księgowość to podstawa sprawnego i rzetelnego rozliczania wydatków firmowych. Dobre oprogramowanie pozwala uniknąć pomyłek i systemowo wykonywać niezbędne obliczenia. Żeby jednak móc pracować na odpowiednim systemie, potrzebny jest komputer o właściwych parametrach. Popularny program Subiekt wymagania sprzętowe ma bardzo niewygórowane. Jakim komputerem musisz dysponować, żeby móc zainstalować ten program?

Co to jest Subiekt GT?

Jeśli potrzebujesz sprawnego i nowoczesnego systemu sprzedażowego, zwróć uwagę na program Subiekt GT. To propozycja od rodzimego producenta InsERT, który oferuje oprogramowanie ułatwiające prowadzenie księgowości w firmie. System Subiekt GT cieszy się ogromną popularnością z uwagi na znakomitą funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Polecany jest szczególnie do średnich przedsiębiorstw, jednak poradzi sobie także w firmach o rozbudowanej strukturze. Jest łatwy w obsłudze, a doświadczenie zdobyte przez wiele lat funkcjonowania programu na rynku procentuje poprawą jakości każdej kolejnej wersji. 

Sprawdź: Subiekt GT na Androida

Subiekt GT - wymagania dotyczące parametrów komputera

Nie wiesz, czy Twój firmowy komputer podźwignie obsługę tego programu? Sprawdź wymagania Subiekta. Wystarczy, że odwiedzisz stronę dostawcy oprogramowania, gdzie przedstawione są minimalne parametry, jakimi musi dysponować komputer, który będzie obsługiwał program. Do podstawowych parametrów należą:

  • procesor minimum 1 GHz, choć zalecany jest 2 GHz lub większy,

  • pamięć ram minimum 512 MB, choć lepiej 1GB,

  • system operacyjny Windows Server 2012 lub nowszy,

  • Microsoft Internet Explorer przynajmniej w wersji 6.0,

  • wolne miejsce na dysku przynajmniej 500 MB,

  • napęd CD-ROM lub przenośny dysk możliwy do podłączenia.

Ponadto przydatna będzie dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows do wykonywania wydruków. Subiekt GT wymaga dodatkowo systemu obsługi baz danych Microsoft SQL. 

Sprawdź: Subiekt - opinie

Do prawidłowego działania oprogramowania Subiekt GT wymagane są często dodatkowe urządzenia zewnętrzne. Dla ułatwienia wykonywania rozliczeń i prowadzenia księgowości, zadbaj także o właściwe dla danego urządzenia sterowniki od InsERT. Dzięki temu łatwiej rozliczysz pracę drukarek fiskalnych, terminali płatniczych, czy wag metkujących. Dane szybciej trafią do ogólnego rozliczenia i obróbka ich będzie kosztować Cię mniej zachodu. 

Jak ominąć wymagania programu Subiekt?

Jak widzisz, do funkcjonowania programu Subiekt GT wymagania sprzętowe nie są bardzo wygórowane. Osiąga je nawet przeciętnej jakości komputer stacjonarny lub laptop. Jeśli Twój komputer firmowy jednak nie spełnia ich, może pora na wymianę sprzętu?

Co zrobić, jeśli z jakichś względów nie chcesz wymieniać urządzenia, a Twój komputer jest za stary dla programu Subiekt? Wymagania może spełnić tablet lub prywatny laptop. Nie musisz wcale pobierać programu na dane urządzenie. Rozwiązaniem problemu okaże się oprogramowanie w chmurze. Możesz uzyskać dostęp do programu ułatwiającego księgowanie z dowolnego urządzenia i prowadzenie rozliczeń zdalnie. Teraz w ofercie CloudPort możesz skorzystać z wersji testowej. Jeśli nie będzie Ci odpowiadał program i okaże się dla Ciebie niewystarczający, możesz w każdej chwili zrezygnować. 

Sprawdź: Subiekt GT dearchiwizacja 

 


Zobacz inne artykuły